سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ EN

آگهی فراخوان عمومی ارزیابی کیفی پیمانکاران ( مناقصه عمومی شماره: ط م م/۰۱/۱۴۰۱ )(نوبت اول)

شرکت ملی نفت ایران
شرکت مهندسی و توسعه نفت
آگهی فراخوان عمومی ارزیابی کیفی پیمانکاران
( مناقصه عمومی شماره: ط م م/۰۱/۱۴۰۱ )

شرکت مهندسی و توسعه نفت (طرح ملی میترینگ) در نظردارد از طریق فراخوان عمومی، اجرای پروژه زیر را به یک شرکت پیمانکاری ذیصلاح واگذار نماید. تمام مراحل برگزاری مناقصه، از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد)، به نشانی اینترنتی www.setadiran.ir، انجام خواهد شد. شماره فراخوان در سامانه ۲۰۰۱۰۹۳۳۱۴۰۰۰۰۱۰ و تاریخ انتشار فراخوان در سامانه ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ , ۱۴۰۱/۰۴/۰۴می‌باشد.

۱-شرح مختصر پروژه
تجهیز نقاط مبادلاتی صنعت نفت به سیستم‌های اندازه‌گیری خودکار به صورت EPC.
۲- محل و مدت اجرای پروژه
محل اجرای پروژه، در ۱۲ نقطه در استان‌های خوزستان، بوشهر، هرمزگان، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام و فارس و مدت اجرای آن ۴۲ ماه می باشد.

۳-شرایط پیمانکاران متقاضی
– دارا بودن گواهینامه صلاحیت پیمانکاری معتبر نوع ۱ طرح و ساخت رشته نفت و گاز (زیر رشته خطوط انتقال/ذخیره نفت و گاز و یا زیر رشته تأسیسات فرآیندی نفت، گاز و پتروشیمی) از سازمان برنامه و بودجه کشور.
– دارا بودن گواهینامه تأیید صلاحیت ایمنی پیمانکاری معتبر از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی.
– دارا بودن صورت های مالی حسابرسی شده.
– دارا بودن ظرفیت آماده به کار.

متقاضیان می توانند حداکثر تا ۳ روز از تاریخ انتشار فراخوان در سامانه، جهت دریافت اسناد استعلام ارزیابی کیفی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به نشانی اینترنتی www.setadiran.ir، مراجعه و پس از تکمیل، اسناد مذکور را ظرف مدت دو هفته از تاریخ پایان مهلت دریافت اسناد استعلام ارزیابی کیفی به همان نشانی ارائه نمایند.
متقاضیان در صورت داشتن هرگونه سوال می توانند با شماره تلفن ۸۸۹۳۷۸۸۰(۰۲۱) تماس حاصل نمایند. بدیهی است ارائه تقاضا صرفاً به منظور ارزیابی کیفی متقاضیان بوده و هیچگونه حقی را برای آنان جهت دعوت به ارائه پیشنهاد ایجاد نخواهد نمود.
روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ تیر ۱۴۰۱ساعت: ۰۷:۱۱۳۲۰ بازدید