سال مهار تورم و رشد توليد
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ EN

آگهی فراخوان عمومی ارزیابی کیفی پیمانکاران (مناقصه عمومی شماره:‌ ط ا م ا/۰۱/۱۴۰۱) (نوبت دوم)

شرکت ملی نفت ایران                                                           

شرکت مهندسی و توسعه نفت

طرح احداث مخازن استرات‍ژیک نفت خام

آگهی فراخوان عمومی ارزیابی کیفی پیمانکاران

(مناقصه عمومی شماره:‌ ط ا م ا/۰۱/۱۴۰۱)

 

شرکت مهندسی و توسعه نفت (طرح احداث مخازن استراتژیک نفت خام) در نظر دارد از طریق فراخوان عمومی،‌ اجرای پروژه زیر را به یک شرکت پیمانکاری ( و یا مشارکتی از یک پیمانکار و یک مشاور) ذیصلاح واگذار نماید. تمام مراحل برگزاری مناقصه، از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد)، به نشانی اینترنتی www.setadiran.ir، انجام خواهد شد. شماره فراخوان در سامانه ۲۰۰۱۰۹۳۳۱۴۰۰۰۰۰۵ و تاریخ انتشار فراخوان در سامانه ۱۴۰۱/۳/۲۴ می باشد.

۱- شرح مختصر پروژه :

تکمیل دو مخزن بتنی یک میلیون بشکه ای و چهار مخزن بتنی پانصد هزار بشکه ای و تأسیسات جانبی گوره به روش EPC ، شامل انجام صحه گذاری مهندسی پایه ، تکمیل طراحی تفصیلی، تأمین کالا و تجهیزات، انجام کارهای ساختمان و نصب و راه اندازی.

۲- محل و مدت اجرای پروژه:

محل اجرای پروژه در استان بوشهر، جنب تلمبه خانه اصلی انتقال نفت خام گوره و مدت اجرای آن ۱۲ ماه می باشد.

۳- شرایط پیمانکاران متقاضی:

دارا بودن گواهینامه صلاحیت پیمانکاری نوع ۱ یا ۲ طرح و ساخت رشته نفت و گاز (زیر رشته خطوط انتقال/ ذخیره نفت و گاز) و یا ( زیر رشته تأسیسات فرآیندی نفت ، گاز و پتروشیمی) و یا مشارکت تضامنی یک پیمانکار پایه یک رشته نفت و گاز (زیر رشته خطوط انتقال/ذخیره نفت و گاز) و یا (زیر رشته تأسیسات فرآیندی نفت، گاز و پتروشیمی) و یک مشاور پایه یک نفت وگاز با تخصص خطوط انتقال نفت و گاز و یا تخصص واحدهای پالایشگاه نفت و گاز و صنایع پتروشیمی، از سازمان برنامه و بودجه کشور.

دارا بودن گواهینامه تأیید صلاحیت ایمنی پیمانکاری معتبر از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی.

دارا بودن صورت های مالی حسابرسی شده.

دارا بودن ظرفیت آماده به کار.

متقاضیان می توانند حداکثر تا ۳ روز از تاریخ انتشار فراخوان در سامانه، جهت دریافت استعلام ارزیابی کیفی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به نشانی اینترنتی www.setadiran.ir، مراجعه و پس از تکمیل، اسناد مذکور را ظرف مدت دو هفته از تاریخ پایان مهلت دریافت اسناد استعلام ارزیابی کیفی به همان نشانی ارائه نمایند.

متقاضیان درصورت داشتن هر گونه سوال می­توانند با شماره تلفن ۸۸۹۰۸۲۳۲ (۰۲۱) تماس حاصل نمایند. بدیهی است ارائه تقاضا صرفاً‌ به منظور ارزیابی کیفی متقاضیان بوده و هیچگونه حقی را برای آنان جهت دعوت به ارائه پیشنهاد ایجاد نخواهد نمود.

 

روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۵ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۰۷:۲۳۳۵۰ بازدید