سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ EN

برگزاری نخستین دوره مسابقات لیگ فرزندان کارکنان مناطق نفت خیز جنوب

مراسم افتتاح نخستین دوره مسابقات لیگ فرزندان کارکنان مناطق نفت خیز جنوب، بعدازظهر امروز با حضور ۱۲۰۰ورزشکار در مجموعه فرهنگی ورزشی شهرک نفت اهواز برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، عبدالرضا قیم؛ مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مناطق نفت خیز جنوب در این باره گفت: این مسابقات در بخش پسران و با حضور ۱۲۰۰ورزشکار در رشته های پینگ پنگ، بسکتبال، والیبال، وزنه برداری، شنا، واترپلو، کشتی آزاد، کشتی فرنگی، سنگنوردی، فوتبال و فوتسال از فردا ۳۰ تیرماه آغاز می شود.

عبدالرضا قیم افزود: این مسابقات به صورت دوره ای و در شهرهای اهواز، امیدیه، گچساران و مسجد سلیمان برگزار می شود و آبان ماه امسال با معرفی تیم های برتر به پایان می رسد و نفرات برتر به المپیاد وزارت نفت اعزام خواهند شد.

وی درباره اهداف برگزاری این مسابقات توضیح داد: با برگزاری چنین مسابقاتی استعدادهای جدید شناسایی شده و باشگاه فرهنگی ورزشی مناطق نفت خیز جنوب با برنامه ریزی و آموزش اصولی، ورزشکاران با استعداد را برای حضور در عرصه های بالاتر ورزشی حمایت خواهد کرد.

قیم یادآور شد: در مراسم افتتاح این مسابقات مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، افشارزاده؛ دبیرکل کمیته ملی المپیک، برخی روسای فدراسیون های ورزشی کشور و مسئولان ورزش خوزستان حضور دارند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۰۸:۱۹۲۸۹ بازدید