سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ EN

رشد اقتصادی کشور در گرو تلاش کارکنان صنعت نفت است

صنعت نفت، نقشی اساسی در رشد و توسعه اقتصادی کشور دارد و ایفای این نقش تنها در سایه همت و تلاش کارکنان زحمتکش این صنعت محقق می شود.

بهزاد خداداد؛ قهرمان تکواندوی جهان در سال ۲۰۰۱، در حاشیه بازدید از منطقه عملیاتی خارگ که به همت روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و شرکت نفت فلات قاره و با هدف آشنایی با توانمندی ها و دستاوردهای صنعت نفت صورت گرفت، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، گفت: کارکنان صنعت نفت با تلاش شبانه روزی خود، ﻧﻘﺶ موثری را در حوزه ﺍﻗﺘﺼﺎﺩ کشور ایفا می کنند و تلاش آنها ﺳﺘﻮﺩﻧﻲ است.

قهرمان دانشجویان جهان در سال های ۲۰۰۳و ۲۰۰۵ و دارنده مدال برنز مسابقات المپیک دانشجویی، اظهار کرد: ارز حاصل از تلاش کارکنان صنعت نفت، در بدنه عظیم صنعت کشور تزریق شده و باعث فراهم شدن فرصت های شغلی و چرخش چرخه اقتصادی کشور می شود که این عوامل در نهایت باعث خودکفایی می شود.

دارنده مدال برنز جام جهانی ۲۰۰۲ افزود: کارکنان شرکت نفت فلات قاره در جزیره خارگ با وجود مشکلات و خطرات فراوان در حین انجام کار، به شغل خود افتخار می کنند و ان را با جدیت به پیش می برند؛ زیرا هدف والای آنها خدمت به مردم است.

نایب قهرمان بازی های آسیایی و دارنده مدال طلای تکواندوی ستارگان جهان، افزود: با سفر به جزیره خارگ و بازدید از سکوی ابوذر، ضمن آشنایی با فرآیند های استخراج نفت، شاهد ایثارگری کارکنان سکو های نفتی و مناطق نفت خیز از نزدیک بودم و معتقد هستم کسانی که در این مناطق کار می کنند با ایثار و از خود گذشتگی به رشد افتصاد کشور کمک می کنند.

به گزارش خبرنگار ما بهزاد خداداد، عناوین ورزشی دیگری همچون نایب قهرمانی جام جهانی سال های ۱۹۹۸و ۲۰۰۹، نایب قهرمانی جهان در سال های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۵ ،دارنده ۲۵ مدال طلای تکواندوی مسابقات اروپایی و سابقه ۱۴سال عضویت در تیم ملی تکواندوی کشور را دارد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۰۸:۱۸۴۱۰ بازدید