سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ EN

بازدید مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت از بیست و ششمین نمایشگاه صنعت نفت

امروز ۲۵ اردیبهشت ماه، روز پر کار شرکت مهندسی و توسعه نفت در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی رقم خورد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، در سومین روز از بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی مهندس ابوذر شریفی مدیر عامل و رییس هیئت مدیره این شرکت با دانشگاه صنعت نفت و شرکت دانش بنیان پترو فن آوری پایا تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

و در ادامه مهندس شریفی و هیئت همراه با حضور در غرفه شرکت های دانش بنیان، از نزدیک با آنها به تبادل نظر پرداخته و از تولیدات ایشان بازدید نمودند.

بنا براین گزارش، برمبنای یادداشت تفاهمنامه با دانشگاه صنعت نفت مقرر شده است، همکاری ها در حوزه انجام خدمات و مطالعات متداول، متعارف و وی‍ژه آزمایشگاهی، مطالعاتی و پروژه های فناورانه در زمینه ازدیاد برداشت، بهینه سازی، افزایش بهره وری و تولید از میادین نفتی، حفاری، محیط زیست و بازرسی فنی و سایر زمینه های مورد توافق انجام شود. استفاده از ظرفیت های شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز رشد فناوری های نفت و گاز دانشگاه صنعت نفت در تعریف و انجام پروژه های فناورانه و همچنین تعریف، اجرا و حمایت حداکثری از پروژه های تحصیلات تکمیلی در قالب پژوهانه متناسب با محورهای مورد نیاز اعلامی توسط شرکت از دیگر محورهای این یادداشت تفاهم است.

و موضوع یادداشت تفاهمنامه همکاری با شرکت دانش بنیان پترو فن آوری پایا، فراهم سازی امکانات و شرایط انجام ارزیابی میدانی دستگاه جریان سنج چندفازی تولیدی شرکت پترویاتک در یک یا تعدادی از چاه‌های تحت بهره برداری در یکی از میادین تحت مسئولیت شرکت مهندسی و توسعه نفت با رعایت ملاحظات فنی، عملیاتی و HSE با رویکرد حمایت از تولیدات دانش‌بنیان بومی بوده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ساعت: ۲۱:۴۹۱,۰۰۲ بازدید