سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ EN

بازرگانی ارتباط و اعتبار مطلوبی در مجلس دارد

معاون وزیر نفت در امور گاز با تاکید بر اینکه دکتر بازرگانی مدیری توانا و خوشفکر است که در مدتی کوتاه، شناخت کاملی از صنعت نفت به‌دست آورده است، گفت: ارتباط مناسب ایشان با مجلس کمک زیادی به حل مسائل وزارت نفت در ارتباط با مجلس شورای اسلامی خواهد کرد.

مهندس جواد اوجی در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، با تاکید بر اینکه انتصاب دکتر بازرگانی به عنوان سرپرست معاونت امور حقوقی و مجلس وزارت نفت انتخابی شایسته بوده است، تصریح کرد: به جناب آقای مهندس علی‌آبادی به دلیل این انتصاب مناسب تبریک می‌گوییم.

وی افزود: دکتر بازرگانی در مدت کوتاهی که در وزارت نفت بوده است، نشان داد با توانایی مناسبی و مدیریت بالایی که دارد، نه تنها خیلی زود وزارت نفت را شناخت بلکه به لحاظ آشنایی که با رویه و دستورالعمل کار مجلس شورای اسلامی دارد، ارتباط خوبی نیز با نمایندگان مردم در خانه ملت برقرار کرده است.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه دردو سال گذشته در هر شرایطی که شرکت ملی گاز با نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخصو مسائل مختلف در ارتباط بوده، شاهد حضور و نفوذ خوب آقای دکتر بازرگانی در مجلس شورای اسلامی بوده‌ایم، تصریح کرد: ایشان با ارتباط مطلوب و اعتباری که در بین نمایندگان مجلس دارند، قادر به حل و فصل بسیاری از مسائل مربوط به این حوزه خواهند بود.

وی با بیان اینکه در این مدت کوتاه دکتر بازرگانی موفق شد به طور مناسبی با برنامه‌ها و اهداف وزارت نفت آشنا شود، تصریح کرد: بنابراین ایشان مدیری توانمند و باهوش است که قطعا ارتباط وزارت نفت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی را بیش از گذشته نزدیک خواهد کرد.

مهندس اوجی با اشاره به اینکه انتصاب دکتر بازرگانی در سمت معاونت امور حقوقی وزارت نفت به حل آن دسته از مشکلات وزارت نفت که به تصمیم‌گیری‌های وزارت نفت ارتباط دارد، کمک خواهد کرد، گفت: در عین حال از اقدامات و فعالیت‌های انجام شده توسط آقای دکتر مروی نیز تشکر می‌کنیم.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۰۸:۱۶۳۲۵ بازدید