سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ EN

زنگ ورزش در حراست صنعت نفت به صدا درآمد

معاون مالی، اداری و پشتیبانی سازمان حراست از انجام مکاتبات اداری با شورای عالی ورزش وزارت نفت خبر داد و گفت: در آینده ای نزدیک شاهد آیین نامه ویژه مسابقات حراست و حضور پر رنگ تر و جدی تر این سازمان در صحنه مسابقات ورزشی خواهیم بود.

محمد آستارکی؛معاون مالی و پشتیبانی سازمان حراست در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه توانمندی جسم مقدمه ای برای توانمندی روح است از برگزاری مسابقات تیراندازی و شروع ورزش های رزمی در حراست وزرات نفت در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: هم اکنون رشته های ورزشی که هم سو با المپیاد ورزشی وزرات نفت برگزار می شود بیشتر مورد توجه و پشتیبانی است.

آستارکی با بیان اینکه مسابقات قویترین مردان حراست در سطح کشور، آغاز به صدا در آمدن زنگ ورزش در حراست صنعت نفت بود افزود: هم اکنون کمیته عالی ورزشی سازمان حراست چند رشته ورزشی را به عنوان رشته های خاص مورد توجه قرارداده که از میان آنها آمادگی جسمانی دومین رشته ورزشی است که بعد از قویترین مردان در آینده ای نزدیک برگزار می شود.

معاون مالی، اداری و پشتیبانی سازمان حراست با بیان اینکه هر برنامه که از سوی حراست دنبال می شود در راستای صیانت موثر از صنعت نفت است افزود: سازمان حراست به دنبال آن است که شرایطی را فراهم آورد که هیچ نیروی حراستی غیر ورزشی در سطح سازمان وجود نداشته باشد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۸ تیر ۱۳۹۰ساعت: ۱۲:۰۰۴۲۳ بازدید