سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ EN

شرکت خدمات رفاهی نفت،ساختار سازمانی اش را اصلاح می کند

مدیرعامل شرکت خدمات رفاهی نفت می گوید: اصلاح ساختار وساماندهی سازمانی به منظور واگذاری شرکت خدمات رفاهی نفت به بخش خصوصی، از الویت های کاری این شرکت در چند ماهه اخیر بوده است .

احمد جایگران قائدی،مدیرعامل شرکت خدمات رفاهی نفت، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، با بیان این مطلب  و با اشاره به یکی از سیاست های دولت ، مبنی بر واگذاری شرکتهای زیر مجموعه وزارت نفت درراستای اصل ۴۴ قانون اساسی گفت: با توجه به این که شرکتهای زیر مجموعه وزارت نفت؛ خدمات مهندسی وتوربین، خدمات ترابری و پشتیبانی نفت، خدمات رفاهی نفت و پیرا حفاری ایران درفهرست شرکتهای که در آینده به بخش خصوصی واگذار خواهند شد، قرار دارند، پی گیری اصلاح ساختارسازمانی شرکت خدمات رفاهی نفت الویت کاری این شرکت است .

وی افزود : در چند ماهه اخیر، استقرار و ساماندهی سیستم های مکانیزه در این شرکت و واحدهای اجرایی آن، انجام شده است.

مدیرعامل شرکت خدمات رفاهی نفت، تصریح کرد: ساماندهی خودروهای استیجاری شرکت با توجه به نیازهای سازمانی، از دیگر فعالیت های این شرکت  در چندماه اخیر بوده است .

مدیر عامل شرکت خدمات رفاهی نفت خاطر نشان کرد : با توجه به اینکه شرکت ملی نفت ایران، از سال های گذشته به دنبال واگذاری کارهای خدماتی به بخش خصوصی بوده ، درحال حاضر ۷۰ فقره پیمان خدماتی درشرکت خدمات رفاهی نفت وجود دارد و ۳هزار و ۶۰۰ نفر نیروی ارکان ثالث با عنوان پیمان خدماتی با این شرکت همکاری می‌کنند.

جایگران قائدی یادآورشد: نیروهای رسمی شرکت خدمات رفاهی ۶۰۰ نفر هستند که در بخش های مختلف این شرکت به صنعت نفت خدمت می کنند

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۸ تیر ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۰۰۵۰۱ بازدید