سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ EN

تداوم خدمت رسانی به بازنشستگان

تداوم خدمت رسانی به بازنشستگان ،دلگرمی کارکنان شاغل را به دنبال دارد

جانباز بازنشسته و کارمند ارشد سابق امور وام در شرکت ملی نفت ایران، امکانات درمانی صنعت نفت را کم نظیر دانست و گفت: خدمت رسانی مجموعه صنعت نفت به کارکنان خود بسیار قابل توجه و ملموس است.

محمد رضا نادری؛ کارمند ارشد سابق امور وام در شرکت ملی نفت ایران، در آییین تجلیل از شایستگان تکریم که شامگاه یکشنبه (۲۶ تیرماه)، همزمان با میلاد باسعادت منجی عالم بشریت، در مجموعه فرهنگی-ورزشی شماره یک صنعت نفت برگزار شد، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، گفت: مجموعه صنعت نفت با توجه به اهمیتی که در باروری و شکوفایی اقتصاد کشور دارد، تمام تلاش خود را در جهت حمایت از نیروهای خود انجام می دهد و خدمات قابل توجهی به کارکنان و بازنشستگان صنعت نفت ارایه می دهد.

نادری که جانباز ۷۰ درصد در جنگ تحمیلی به شمار می آید، ادامه داد: در این میان خدمات و امکانات درمانی صنعت نفت بسیار چشمگیر است و مخصوصا برای بازنشستگان و خانواده های آنان بسیار اثربخش است.

وی روند عملکرد شرکت ملی نفت ایران را در ارایه خدمات به کارکنان خود مثبت ارزیابی کرد و افزود: تداوم روند کنونی باعث دلگرمی بیشتر در میان کارکنان و بازنشستگان خواهد شد و تمامی این عوامل نیز به نوبه خود در ارتقای سطح توانمندی های صنعت نفت موثر است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۸ تیر ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۰۱۳۳۳ بازدید