سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ EN

کارنامه توسعه ۵ ساله ی صنعت نفت در نمایشگاه دستاوردهای دولت

مراسم افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دولت نهم و دهم شب گذشته (یکشنبه ۲۶ تیرماه) با حضور جمعی از مقام های کشوری در جزیره کیش انجام شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در این نمایشگاه ده روزه که با هدف معرفی و نمایش دستاوردهای دولت نهم و دهم برپا شد، مجموعه وزارت نفت و شرکت های تابعه آن حضوری قابل توجه داشتند و به معرفی دستاوردهای خود پرداختند.

در مراسم افتتاح این نمایشگاه که با حضور جمعی از مقام های کشوری برگزار شد، علیرضا عامری؛ مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش وحجه الاسلام حدادی؛ امام جمعه کیش حضور داشتند و به معرفی برخی از اهداف برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دولت های نهم و دهم و وظایف خطیر ارگان های دولتی در سال جهاد اقتصادی پرداختند.

عامری، با بیان اینکه هدف از برگزاری این نمایشگاه ارائه گزارشی از تلاش های دولت خدمتگزار به مردم است، گفت: در سال جهاد اقتصادی، توسعه کشور روند مطلوبی را طی می کند و عدالت محوری که از سیاست های دولت است سبب پیوند صمیمی و بیشتر مردم با مسئولان شده است.

وی ادامه داد: در دولت های نهم و دهم طرح های عمرانی و اقتصادی بسیاری به بهره برداری رسیده است و چهاردهمین جشنواره تابستانی کیش فرصتی است تا بازدیدکنندگان از این جزیره با آخرین دستاوردهای دولت نهم و دهم آشنا شوند.

در این نمایشگاه همچنین، دیگر وزارتخانه ها، سازمان ها و استانداری ها از سراسر کشور حضور داشته و به ارائه آخرین توانمندی های خود پرداختند.

وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران نیز در نمایشگاه دستاوردهای دولت نهم و دهم، حضوری فعال دارد و چهار شرکت اصلی با ارائه آخرین دستاوردهای خود به معرفی پیشرفت های صورت گرفته پرداخته اند.

شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، شرکت ملی گاز ایران و شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران، در غرفه ای به مساحت ۴۰۰ متر میزبان بازدیدکنندگان از این نمایشگاه هستند.

این نمایشگاه از تاریخ ۲۶ تیر ماه تا چهارم مرداد در جزیره کیش برپا خواهد بود

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۷ تیر ۱۳۹۰ساعت: ۱۶:۳۵۴۲۷ بازدید