سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ EN

دیدار مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت با آیت الله موسوی فر نماینده محترم ولی فقیه در استان خوزستان

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت روز چهارشنبه مورخ ۳ آذرماه طی نشستی با آیت الله موسوی فر نماینده محترم ولی فقیه در استان خوزستان دیدار کردند.

شریفی در این دیدار در خصوص برنامه‌های آتی شرکت مهندسی و توسعه نفت و همچنین پیشرفت در میادین غرب کارون توضیحاتی به ایشان ارائه نمود. مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت درخصوص پراکندگی پروژه های شرکت متن در سطح کشور و ماموریت های این شرکت توضیحاتی عنوان کرد.

آیت الله موسوی فر نیز در این گفتگو در ارتباط با توسعه هر چه سریعتر میادین مشترک دشت آزادگان و لزوم جبران عقب ماندگی در میادین غرب کارون و اشتغال زایی جوانان بومی در حوزه میادین مشترک نفتی نظرات خود را اعلام نمودند و همچنین بر حضور ثابت و مستمر مدیران و مجریان طرحها نیز تاکید داشتند.

وی در خصوص رعایت مسائل فرهنگی منطقه بیان داشتند که طرحهای نفتی باید با شرایط محیطی و زندگی مردم منطقه به رعایت استفاده از امکانات مبادرت نمایند و از ماشینهای خارجی و لوکس برای تردد استفاده ننمایند که باعث نشان دادن فاصله طبقاتی بین آنها و مردم منطقه شود.

در پایان این دیدار صمیمی، ایشان توفیق خدمت به مردم شریف استان خوزستان را از خداوند متعال برای مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت خواستار شدند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ آذر ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۴۹۶۹۶ بازدید