سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ EN
در سفر به استان ایلام

رئیس‌جمهوری بر تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام تاکید کرد

رئیس جمهوری با تاکید بر اهتمام دولت سیزدهم برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام اولویت‌دار گفت: رها شدن کارهای اجرایی، خسارت‌های جدی به دنبال دارد و موجب فرسودگی و کاهش اعتماد اجتماعی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت به نقل از شانا، سید ابراهیم رئیسی امروز (جمعه، دوم مهرماه) پس از ورود به استان ایلام، از سد کنجانچم بازدید کرد و گفت: با توجه به گزارشی که ارائه شده، این طرح به اتمام نرسیده و نتیجه‌ای حاصل نشده است.

وی با بیان اینکه عدم تحقق طرح‌ها موجب هدر رفتن سرمایه‌ها می‌شود، ادامه داد: بر اساس قول مسئولان مربوطه، طی ۶ الی ۷ ماه آینده این طرح اجرایی می‌شود.

رئیس‌ جمهوری گفت: دولت بر رفع محرومیت‌ها از استان ایلام تاکید ویژه دارد.

رئیسی صبح امروز در چهارمین سفر استانی خود به همراه جمعی از اعضای هیئت‌دولت از طریق فرودگاه شهدای ایلام وارد این استان شده است و تاکنون افزون بر بازدید از سد کنجانچم شهرستان مرزی مهران، در نقطه ایثار از یادمان شهدای قلاویزان در نقطه صفر مرزی نیز دیدار کرده است. وزرای کابینه نیز از دیروز به تدریج به استان ایلام آمده‌اند و جواد اوجی، وزیر نفت که امروز وارد ایلام شده، در بدو ورود بر سر مزار شهدای گمنام این شهرستان حاضر شده است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ مهر ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۴۶۴۳۶ بازدید