سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ EN

رشد ۴۳ درصدی متراژ حفاری توسط حفاری شمال در خرداد ماه امسال

مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت حفاری شمال از تداوم روند رو به رشد انجام عملیات حفاری در شرکت حفاری شمال در سال جهاد اقتصادی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، علیرضا اظهر؛ مدیر برنامه ریزی تلفیقی این شرکت با اشاره به روند رو به رشد و چشمگیر حفاری در شرکت حفاری شمال طی فروردین ماه و اردیبهشت ماه سال جاری، اظهار داشت: در ادامه این روند طی خردادماه سال ۱۳۹۰ معادل سه هزار و ۶۴۴ متر حفاری  توسط این شرکت صورت گرفت که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته که دو هزار و ۵۳۸ متر بود بیش از ۴۳ درصد افزایش نشان می دهد.

وی تاکید کرد: سیر صعودی انجام عملیات حفاری در شرکت حفاری شمال طی سه ماه نخست سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری مزین به نام «جهاد اقتصادی» شده قابل توجه است.

مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت حفاری شمال افزود: یک هزار و ۸۵۹ متر از عملیات حفاری صورت گرفته در شرکت حفاری شمال طی خردادماه سال جاری در بخش خشکی و یک هزار و ۷۸۵ متر در بخش دریا بوده است.

وی گفت: در این مدت عملیات حفر و تکمیل دو حلقه چاه گازی توسعه ای توسط دستگاه های حفاری ۱۱۵ و ۱۱۶ این شرکت در میادین گازی دی و کنگان به اتمام رسیده و این چاه ها تحویل کارفرما شد.

اظهر ادامه داد: با احتساب تکمیل این دو حلقه چاه، مجموع چاه هایی که عملیات حفاری آنها در شرکت حفاری شمال از ابتدای سال جاری تاکنون به اتمام رسیده و این چاه ها تحویل کارفرما شده به پنج حلقه چاه رسید

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۵ تیر ۱۳۹۰ساعت: ۱۳:۱۴۵۶۶ بازدید