سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ EN

استخدام ۴۱ نفر از فرزندان شهدا و ایثارگران در پایانه های نفتی

رییس پایانه نفتی خارگ می گوید:۴۱ نفر از فرزندان کارکنان جانباز و شهدای شرکت پایانه های نفتی ایران ،همچنین فرزندان شهدای غیر شرکتی به استخدام این شرکت در آمده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، عباس اسد روز؛ ریس پایانه نفتی خارگ گفت: در طول یک سال گذشته استخدام رسمی از فرزندان کارکنان جانباز و شهدای شرکت و همچنین استخدام از فرزندان شاهد غیر شرکتی به ۴۱ نفر رسیده است که در مقاطع دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس جذب شده اند.

وی افزود: یکی از تسهیلات رفاهی که از سال ۸۸ تاکنون برای خانواده های ایثارگران شرکت پایانه های نفتی ایران فراهم شده اردوهای زیارتی و تفریحی برای خانواده های جانبازان است.

وی توضیح داد: براساس آمار موجود ۳۷ خانواده در سال گذشته به اردوی مشهد و ۶ خانواده به اردوی شمال عزیمت کرده اند که در مجموع در این بخش  ۱۶۴ نفر  از این امکانات استفاده کرده اند.

اسد روز یاد آور شد: برنامه های مربوط به امور جانبازان در دو بخش پیگیری می شود، یک بخش مسائل رفاهی و مزایای مالی است که جانبازان مشمول آن هستند و بخش دیگر مربوط به جایگاه معنوی و منزلت اجتماعی جانباز در جامعه و محیط کاری است.

وی گفت: اغلب اوقات مزایا به صورت منظم به جانبازان پرداخت می شود اما اگر چنانچه مطالبات معوقی وجود داشته باشد و بنا به عللی مشکلی برای ارائه این خدمات به جانبازان شرکت به وجود بیاید آن مسئله پیگیری و از کانال های قانونی آن مزایا و مطالبات جذب و به جانبازان اهدا می شود.

وی تصریح کرد: فرهنگ سازی و بستر سازی های لازم برای آگاهی دادن دیگران به منظور شناخت اعتبار و جایگاه جانباز و ارج گذاشتن به آنها و همچنین یادآوری جایگاه و منزلت اجتماعی به خود جانبازان از دیگر وظایف ماست تا بتوانیم در امور معنوی جانبازان نیز ایفای نقش کنیم.

ریس پایانه نفتی خارگ گفت: برگزاری جلسات سالانه با جانبازان و دعوت از مقامات روحانی و زنده کردن خاطرات جانبازان و همچنین ایجاد فرصت طرح پیشنهاد ها و انتقادها در جلسات دوره ای بسیج که اغلب از جانبازان شرکت هستند با هدف تقویت جایگاه معنوی جانبازان و به ویژه معرفی به نسل حاضر برگزار می شود

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۵ تیر ۱۳۹۰ساعت: ۱۳:۱۳۵۳۲ بازدید