سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ EN
از سوی اچ اس اي وزارت نفت عنوان شد؛

کیفیت خدمات ایمنی و آتش‌نشانی طرح توسعه میدان نفتی آذر ارتقا یافت

هیاتی از مدیران، روسا و کارشناسان ایمنی، آتش‌نشانی و پدافند غیرعامل وزارت نفت در جلسه‌ای باهدف بررسی وضعیت تأسیسات، عملکرد و ظرفیت‌های ایمنی و آتش‌نشانی مناطق عملیاتی، ضمن بازدید از ایستگاه آتش‌نشانی طرح توسعه میدان نفتی آذر، این واحد را شایسته ارتقا از سطح D به C دانست.

بنابر این گزارش کارگروهی متشکل از معاون ایمنی و آتش‌نشانی اداره کل اچ اس ای و پدافند غیرعامل وزارت نفت، رئیس ایمنی و آتش‌نشانی شرکت ملی نفت ایران و همچنین مسئولین ذی‌ربط در امور اچ اس ای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در بازدید از تأسیسات مناطق عملیاتی، توانمندی‌ها و امکانات ایمنی و آتش‌نشانی طرح توسعه میدان نفتی آذر، این واحد را شایسته ارتقا دانستند.

در همین راستا؛ افزایش ظرفیت‌های ایمنی و آتش‌نشانی از قبیل تعداد خودروهای اطفاء حریق، ارائه خدمات ایمنی و آموزش به‌روزترین شیوه‌های اطفاء به آتش‌نشانان را می‌توان از مهم‌ترین نتایج این ارتقا عنوان کرد.

این هیات همچنین در دومین نشست کمیته تخصصی ایمنی و آتش‌نشانی وزارت نفت که به میزبانی پالایشگاه ایلام برگزار شد، از بهره‌برداری TCF تنگ بیجار بازدید و با بررسی وضعیت تأسیسات ایمنی و آتش‌نشانی این واحد ازنظر تجهیزاتی و ظرفیت‌های ارائه خدمات، در خصوص رفع مشکلات موجود تصمیماتی اتخاذ کردند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۱۹:۰۳۵۳۳ بازدید