سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ EN
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت:

طی روزهای آتی آغاز ارسال ۳۰۰ هزار بشکه نفت خام از گوره به جاسک صورت می گیرد

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت از آغاز ارسال روزانه ۳۰۰ هزار بشکه نفت خام از گوره به جاسک در روزهای آتی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، تورج دهقانی در جریان بازدید و بررسی آخرین وضعیت احداث طرح راهبردی گوره – جاسک با اعلام این خبر گفت: همه ارکان طرح شبانه روزی در تلاش برای راه اندازی فاز اول این طرح راهبردی هستند و تلمبه  خانه شماره ۲، به عنوان قلب تپنده فاز اول طرح طی چند روز آتی تکمیل و راه اندازی خواهد شد.
دهقانی با بیان این که اتصال خط لوله در مبدا به مخازن گناوه صورت پذیرفته عنوان کرد: ظرف روز های آتی، تزریق نفت صورت پذیرفته و  انتقال آن به گستره های بعدی از طریق تلمبه خانه شماره ٢ صورت می پذیرد.
وی با تاکید بر این که فعالیت های توسعه ای گستره های دیگر نیز به اتمام رسیده است، نسبت به راه اندازی هرچه سریعتر فاز اول طرح ابراز امیدواری کرد.
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت با اشاره به پیشرفت ۹۰ درصدی تلمبه خانه شماره ۲ و تاکید بر اتمام همه فعالیت های مربوط به راه اندازی ایمن، گفت: در حال حاضر  ارسال روزانه ۳۰۰ تا ۳۳۰ هزار بشکه نفت خام توسط ۴ دستگاه الکترو پمپ این تلمبه خانه میسر شده است.
وی افزود: رکورد زمانی اتمام این طرح در نوع خود بی نظیر است به طوریکه اگر آخرین وضعیت این را در اردیبهشت ماه سال ۹۹ مورد بررسی قرار دهیم، بارز است که تنها کمی بیش از ۱۰ درصد پیشرفت حاصل شده بود و اکنون درست در همین ماه در سال ۱۴۰۰ باتلاش شبانه روزی همه ارکان این پروژه شاهد به ثمر نشستن تلاش ها و زحمت ها خواهیم بود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۱۷:۴۴۶۱۱ بازدید