سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ EN

برگزاری نخستین جلسه هم اندیشی رؤسای امور ورزش شرکت های تابعه نفت

نخستین جلسه هم اندیشی رؤسای امور ورزش شرکت های تابعه به میزبانی امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران در مجموعه تفریحی، ورزشی آبعلی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران،در این همایش که با حضور مهندس شاه کرمی؛ مدیر کل دفتر ورزش وزارت نفت به عنوان میهمان ویژه و منصور قنبرزاده؛ رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت برگزار شد، رؤسا و کارشناسان امور ورزش شرکت های تابعه به بحث و تبادل نظر در مورد مسائل و مشکلات  موجود در ورزش  تبیین  برنامه های ورزشی  سال ۹۰ در سطح شرکت ملی نفت ایران پرداختند.

این گزارش حاکیست:در این جلسه منصور قنبرزاده؛ رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران، نحوه برگزاری مسابقات انتخابی پیش رو در شرکت ملی نفت را منوط به تصمیم کارشناسان حاضر در این جلسه اعلام کرد.

شاه کرمی نیز ضمن اظهار خوشحالی از حضور در این همایش، برگزاری این جلسات را باعث رشد و پیشرفت ورزش در خانواده بزرگ صنعت نفت عنوان کرد.

در ادامه، نحوه شناسایی تیم های منتخب شرکت ملی نفت ایران برای حضور در المپیادهای وزارت نفت به مشورت گذاشته شد و مقرر شد به منظور عملی کردن شعار جهاد اقتصادی در سال جاری، مسابقات به صورت مجزا در دو منطقه شمال و جنوب به صورت متمرکز برگزار و برای شناسایی تیم های الف و ب در قسمت گروهی یک مسابقه بین تیم های منتخب شمال و جنوب برگزار شود و در رشته های انفرادی نیز با گرفتن رکورد، اعضای تیم های الف و ب مشخص شوند.

این در حالیست که تیم های شرکت ملی نفت امسال خود را برای حضور در سه المپیاد فرزندان به میزبانی شرکت ملی نفت، پیشکسوتان به میزبانی شرکت ملی گاز و بانوان به میزبانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی آماده می کنند.

در قسمت دوم همایش، حاضران جلسه، چشم انداز پنج ساله ورزش شرکت ملی نفت تا سال ۱۳۹۵ را بررسی و با ارائه راهکارهای راهبردی برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده این چشم اندار آشنا شدند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۵ تیر ۱۳۹۰ساعت: ۱۳:۱۲۳۵۵ بازدید