سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ EN
تورج دهقاني مديرعامل شركت مهندسي و توسعه نفت؛

به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام زن از فعالیت های بانوان شرکت مهندسی و توسعه نفت تجلیل به عمل آورد

تورج دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام زن و مادر، از بانوان شاغل در شرکت مهندسی و توسعه نفت تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، در این جلسه که با عنوان “تجلیل از بانوان شرکت مهندسی وتوسعه نفت”روز دوشنبه مورخ ۲۷ بهمن‌ماه در سالن جلسات این شرکت برگزار شد، جمعی از نمایندگان بانوان شاغل در شرکت مهندسی و توسعه نفت نیز حضور داشتند.

تورج دهقانی ضمن اشاره به آیاتی از قرآن کریم مبنی بر تساوی حقوق زنان و مردان در دین اسلام، بر مقام و منزلت زن در ایران تاکید داشت و گفت:  حضور پررنگ و پرافتخار بانوان ایرانی در عرصه‌های فرهنگی،‌ علمی،‌ ورزشی و حرفه ای بین المللی بعد ازپیروزی انقلاب اسلامی نیز، دلالت بر وجود تساوی حقوق زنان و مردان در ایران است و باید پیرو سیره ائمه باشیم تا به موفقیت های بیشتری دست یابیم.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت زنان را رکن اصلی در خانواده و اجتماع دانست و افزود: حضور زنان در صنعت نفت و شرکت مهندسی و توسعه نفت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد که مصداق عملی آن انتصاب بانوان برای سمت های مدیریتی این شرکت و اعتقاد راسخ به مدیریت زنان است.

دهقانی در پایان جلسه به سوالات، پیشنهادات و درخواست های مطرح شده از سوی بانوان پاسخ داد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۸ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۴۵۲۱ بازدید