سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ EN

سجاد مظفری برنده مرحله نیمه نهایی مسابقات قویترین مردان صنعت نفت شد

مرحله دوم مسابقات نیمه نهایی قویترین مردان حراست صنعت نفت با قهرمانی سجاد مظفری در محل باشگاه فرهنگی ورزشی کارکنان صنعت نفت در تهرانسر برگزار و ۸ نفر به مرحله نهایی صعود کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران مرحله دوم از مسابقات قویترین مردان صنعت نفت بعدازظهر روز گذشته (۲۱ تیرماه) از ساعت ۱۶ در باشگاه ورزشی تهرانسر برگزار و تا ساعت ۲۰ به طول انجامید.

در این مرحله از مسابقه که لیفت گاری نام داشت، ورزشکاران می بایست یک گاری با ۶۰۰ کیلوگرم وزنه را از زمین بلند و دوباره آن را به حالت اول برگردانند؛ مدت زمان لازم برای تکرار این عمل ۶۰ ثانیه بود و هر ورزشکاری که موفق به انجام این حرکت به تعداد بیشتری می شد امتیاز بیشتری را از آن خود می کرد که در این مرحله باز سجاد مظفری از آبادان رکورد خوبی از خود بر جا گذاشت.

بر اساس این گزارش، سجاد مظفری، محمد حسین دیداری، سعید خلیلی، علی لفتایی، سید محمد حسین آقا بابایی، مهدی محسن نژاد، شایان درخشان و شهرام حمیدی، ۸ نفر متخب مرحله نیمه نهایی هستند که به مرحله نهایی صعود کردند.

مرحله نهایی مسابقات قویترین مردان حراست صنعت نفت بعد از ظهر امروز ( ۲۲ تیر) از ساعت ۱۶ در محل باشگاه تهرانسر برگزار می شود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۲ تیر ۱۳۹۰ساعت: ۱۶:۵۲۶۲۶ بازدید