سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ EN

پیام تبریک مهندس قلعه بانی به کارکنان شرکت ملی نفت به مناسبت اعیاد شعبانیه

همزمان با فرارسیدن اعیاد شعبانیه و در آستانه تولد منجی عالم بشریت؛ مهدی موعود (عج)، پیام تبریکی از سوی مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران منتشر شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، متن پیام تبریک احمد قلعه بانی؛ مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران خطاب به کارکنان صنعت نفت و خانواده های آنان به قرار زیر است:

ماه شعبان، ماه میلاد ائمه بزرگواری است که آسمان اسلام و تشیع منور به نور پرتوافشان ایشان است؛ امام حسین (ع)، امام سجاد (ع)، حضرت علی اکبر (ع)، ابوالفضل العباس (ع) و سرانجام ولادت منجی عالم بشریت؛ حضرت مهدی (عج).

در میانه این ماه عزیز و در این میان ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع)؛ ایثارگر و جانباز صحنه کربلا، بهترین مناسبت برای تقدیر از ایثارگران غیور و شرافتمندی است که غیرت و شرافت و استقلال و آزادی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حیات از جانفشانی آنان دارد.

شرکت ملی نفت ایران ضمن افتخار به حضور جانبازان و ایثارگران عضو خانواده بزرگ صنعت نفت متفخر است در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری، سال جهاد اقتصادی نامیده شده، پیشتاز این حرکت جهادی در کشور بوده و انشاءالله پرچمدار این حرکت، شما جانبازان و ایثارگران عرصه جهاد و شهادت باشید.

اینجانب ضمن عرض تبریک به مناسبت اعیاد خجسته از خداوند منان توفیق روزافزون تمامی جانبازان و ایثارگران خصوصا خانواده محترم شرکت ملی نفت را خواستارم.

 

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۲ تیر ۱۳۹۰ساعت: ۱۲:۰۶۳۷۹ بازدید