سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ EN

صنعت نفت باید به مردم خوزستان خدمات دهد

رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان با بیان اینکه ۸۵ درصد نفت کشور در استان خوزستان تولید و استخراج می‌شود، تأکید کرد: مردم خوزستان توقع دارند در ازای مشکلاتی که برای شهرشان در اثر حفاری‌ها و استخراج و همچنین آلایندگی پتروشیمی‌ها بوجود می‌آید، برای آنها خدماتی در نظر گرفته شود.

“مجید ناصری‌نژاد” در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، با اشاره به دیدار مجمع نمایندگان استان خوزستان با “محمد علی آبادی” سرپرست وزارت نفت، گفت: ما به دنبال اجرایی شدن قول‌هایی که در آن دیدار از سوی علی آبادی داده شد، هستیم.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی، افزود: ۸۵ درصد نفت ایران از خوزستان تولید و استخراج می‌شود و صنعت پتروشیمی در خوزستان حرف اول را در کشور می‌زند، اما این فواید صنعتی مزیت‌هایی هم برای مردم خوزستان به همراه دارد.

وی ادامه داد: استخراج، حفاری‌ها و همچنین آلایندگی پتروشیمی‌ها مشکلاتی را برای مردم خوزستان بوجود آورده که مردم انتظار دارند در ازای این سختی‌ها به آنان خدماتی هم ارائه شود.

ناصری‌نژاد اظهار کرد: بهبود وضعیت عمرانی و ارائه خدمات شهری از راهکارهای صنعت نفتی‌ها می‌تواند باشد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس به کارگیری نیروهای بومی در صنعت نفت را دیگر الزام برای وزارت نفت در جهت خدمت رسانی به مردم خوزستان برشمرد و تصریح کرد: این موارد در جلسه دیدار با علی آبادی نیز مطرح شد و مجمع نمایندگان استان خوزستان نیز پیگیر اجرایی شدن آن خواهد بود.

“محمد علی‌آبادی” سرپرست وزارت نفت روز شنبه – ۱۱تیرماه – در نشست مجمع نمایندگان استان خوزستان حضور پیدا کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۲ تیر ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۲۶۳۳۱ بازدید