سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ EN
محمد سقايی، مجری طرح خط لوله انتقال نفت خام گوره- جاسك:

کارفرما،‌ سازندگان داخلی، پیمانکاران و نیروی انسانی همصدا: “ما می توانیم”

محمد سقایی، مجری طرح خط لوله انتقال نفت خام گوره – جاسک گفت: سازندگان ایرانی، شرکت های پیمانکار و نیروهای انسانی مستقر در طرح خط لوله انتقال نفت خام گوره جاسک و ستاد شرکت مهندسی و توسعه نفت با تلاش بی وقفه و شبانه روزی خود،‌ به معنای واقعی کلمه” ما می توانیم” را به منصه ظهور رساندند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، محمد سقایی مجری طرح انتقال نفت خام گوره به جاسک با اشاره به تلاش های جهادی دست اندرکاران این طرح در همه جبهه های کاری گفت: با حمایت های مهندس زنگنه وزیر محترم نفت و همت والای دیگر مدیران و مسئولین بسترسازی جهت احداث خط لوله ۱۰۰۰ کیلومتری در این طرح در کمتر از یکسال انجام شد که در مقایسه با طرح های مشابه کم نظیر است.

سقایی همچنین از مشکلات و موانع بر سر راه ساخت و انتقال لوله به طرح گفت و ادامه داد: شرکت مهندسی و توسعه نفت در برخی موارد و به دلیل حجم و سنگینی بعضی از ورق ها، از پتانسیل های موجود در شرکت راه آهن جهت حمل و نقل ریلی این نوع ورق ها بهره برده است.

وی افزود: شرکت مهندسی و توسعه نفت سعی داشته از حداکثر توان تولید داخل و نیروی انسانی بهره برداری نماید. ما در تولید داخل به خود باوری رسیده ایم و بازتاب این اعتقاد در قراردادهای منعقد شده با پمپ سازان، ورق سازان و لوله سازان تمام ایرانی و همچنین پیشرفت پروژه کاملاً مشهود می باشد.

مجری طرح خط لوله انتقال نفت خام گوره به جاسک به استراتژیک بودن این طرح اشاره داشت و گفت: وضعیت پیشرفت در این طرح ملی و راهبردی با برگزاری جلسات مستمر با حضور وزیر محترم نفت از سوی ایشان پیگیری می شود و مدیران ارشد این طرح نیز هر هفته از تمامی گستره ها و ایستگاه های طرح بازدید میدانی به عمل می آورند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۱۵۸۶۹ بازدید