سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ EN
تورج دهقانی مدير عامل شركت مهندسی و توسعه نفت؛

بر تسریع فعالیت های اساسی گستره ها و تلمبه خانه های طرح گوره – جاسک تاکید کرد

تورج دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت در مورخ ۱۹ شهریور ماه طی بازدید سه روزه خود از طرح ملی انتقال نفت خام گوره – جاسک،‌ ضمن پیگیری تمامی جبهه های کاری فعال در این طرح،  بر تسریع فعالیت های اساسی گستره ها و تلمبه خانه های طرح گوره – جاسک تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، دهقانی دستور افزایش گروه های تست خط لوله و تسریع در عملیات لوله گذاری در تمامی گستره ها و همچنین انجام فعالیت های لوله کشی و تکمیل بخش های اصلی تلمبه خانه ها را صادر کرد و مجدداً بر استفاده حداکثری از توان مهندسین و نیروهای بومی و داخلی را در پیشبرد اهداف طرح تاکید نمود.

با توجه به اینکه طرح ملی گوره جاسک در حال حاضر از مهمترین طرح های راهبردی کشور محسوب می‌گردد، دهقانی بازدید های دوره ای از این طرح را در برنامه کاری خود قرار داده و موارد و مسایل آن را به صورت روزانه پیگیری و به صورت هفتگی نیز جلسات کارگاهی برای رفع مشکلات آن برگزار مینماید.

وی همچنین مسئولین طرح و مدیران ستادی شرکت مهندسی و توسعه نفت را به برگزاری جلسات هفتگی جهت بررسی و رفع مشکلات تمامی پیمانکاران ملزم کرده ست.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت پیش از این اعلام نموده بود که ۵۵۰ کیلومتر لوله از کل مسیر ۱۰۰۰ کیلومتری به سایت حمل شده است و عملیات جوشکاری ۵۰۰ کیلومتر از آن به اتمام رسیده است.

لازم به ذکر است ۹۶ درصد تجهیزات و کالاهای این طرح ایرانی بوده که از حیث برون‌سپاری و استفاده از توان داخلی کم ‌نظیر است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۴ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۳۳۸۳۶ بازدید