سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ EN

نخستین دوره آموزش تخصصی فضای سبز در پارس جنوبی برگزار شد

نخستین دوره آموزش تخصصی فضای سبز به عنوان «اصول طراحی پارک های جنگلی درمناطق گرمسیری» با حضور کارشناسان فضای سبز شرکت های مستقر در منطقه ویژه پارس برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیر خدمات شهری سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در باره این دوره آموزشی گفت: این دوره آموزش تخصصی با هدف یکپارچگی فعالیت شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه و توسعه کیفی و گسترش فضای سبز پارس جنوبی برگزار شد.

مهدی یوسفی با بیان اینکه برگزاری این دوره آموزشی تا امروز (۲۱ تیرماه) با همکاری واحد آموزش سازمان منطقه ویژه پارس ادامه می یابد، یادآور شد: طبق طرح جامه منطقه ویژه پارس، توسعه فضای سبز پارس جنوبی از اولویت های کاری در سال جهاد اقتصادی است.

وی تصریح کرد: دوره های آموزشی برای آماده سازی و افزایش توانمندی کارشناسان برای تحقق این اولویت مهم برنامه ریزی شده است؛ در طول سال جاری نیز با حمایت مدیرعامل سازمان منطقه ویژه این دوره های آموزشی ادامه می یابد.

یوسفی گفت: طرح توسعه میدان های منطقه ویژه را نیز با محوریت گسترش فضای سبز در دستور کار قرار داده ایم که در فاز نخست، میدان فناوری منطقه ویژه با نصب دو نماد دانش هسته ای به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به ضرورت گسترش فضای سبز در منطقه پارس کنگان (پارس ۲)، افزود: همپای توسعه و ساخت هشت فاز باقیمانده پارس جنوبی، فضای سبز مورد نیاز این منطقه نیز با هماهنگی سایر شرکت ها، طبق برنامه پیش بینی شده توسعه می یابد

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۱ تیر ۱۳۹۰ساعت: ۱۶:۴۶۳۳۲ بازدید