سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ EN

قهرمانان واقعی کارکنان صنعت نفت هستند

قهرمانان واقعی کشور، کارکنان و زحمت کشان شرکت نفت در مناطق عملیاتی هستند که با وجود شرایط سخت کاری، مشخصه های روحیه ورزشکاری را دارند.

اکبر مهدی زاده، عضو سابق تیم ملی کوهنوردی و دارنده یک مدال طلا و۳ مدال نقره جهانی، در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، با بیان این مطلب گفت: هنگام بازدید از منطق عملیاتی خارگ، کارکنان شرکت ملی نفت ایران همواره با محبت و صبوری پاسخگوی سوالات بازدید کنندگان بودند.

وی با ابراز خرسندی از فرصت فراهم شده برای بازدید از مناطق عملیاتی گفت: ما شاهد صداقت و تلاش و مجاهدات کارگران عزیز در صنعت نفت، بودیم که بحق در حساس ترین شرایط، شایسته‏ترین خدمات را به انقلاب و میهن اسلامی کرده اند.

مهدی زاده تاکید کرد: کارکنان صنعت نفت با تلاش خود به دنیا ثابت کرده اند که می‏توانند با فکر و تلاش خود چرخ های اقتصادی کشور را به حرکت درآورند.

مهدی زاده تاکید کرد: ما مدیون کسانی هستیم که با ایثارگری خود برای اقتصاد کشور تلاش می کنند و موفقیت های کشور در واقع حاصل  تلاش زحمت کشان صنعت نفت در مناطق عملیاتی به ویژه سکوها است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، اکبر مهدی زاده؛ ۸ سال عضو سابق تیم ملی کوهنوردی بوده  و در این مدت  به ۴ قله بالای ۸ هزار متر در هیمالیا صعود کرده است؛ در همین راستا طبق معادل سازی انجام شده وی یک طلایی جهانی و ۳ نقره جهانی کسب کرده است.

وی همچنین تا کنون موفق به صعود ۳ قله ی ۷ هزار متری در هیمالیا شده که با این صعود یک مدال طلا و یک نقره اسیایی کسب کرده است.

اکبر مهدی زاده، دارنده درجه مربی گری بین المللی از کشور فرانسه است و توانسته به بلندترین قله افریقا (کلیمانجارو) و بلند ترین قله اروپا (الپ) صعود کند.

بنابراین گزارش، شماری از ورزشکاران افتخارآفرین ایران در عرصه های ملی و جهانی با هدف آشنایی با توانمندی ها و دستاوردهای صنعت نفت، از تاسیسات نفتی ایران در منطقه عملیاتی خارگ بازدید کردند.

این بازدید در راستای برنامه های جدید روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و با هدف آشنایی  اقشار مختلف جامعه با توانمندی ها و دستاورهای شرکت ملی نفت ایران انجام شده است.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۱ تیر ۱۳۹۰ساعت: ۱۴:۵۳۴۵۲ بازدید