سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

آگهی فراخوان عمومی ارزیابی کیفی پیمانکاران مناقصه عمومی شماره : ط ی ج/ ۰۴/۹۸(نوبت اول)

شرکت مهندسی و توسعه نفت ( طرح توسعه میدان نفتی یاران جنوبی) در نظر دارد از طریق فراخوان  عمومی، اجرای پروژه زیر را به یک شرکت پیمانکاری ذیصلاح واگذار نماید:

  • شرح مختصر پروژه: اجاره تفکیک گر سیار جهت جداسازی گاز از مخلوط نفت و آب با حداکثر، ظرفیت ۲۵ هزار بشکه در روز با Utility مرتبط
  • محل و مدت اجرای پروژه: محل اجرای پروژه استـان خوزستان، دشـت آزادگان و در نقـطه صفر مــرزی و مدت اجرای آن ۱۲ ماه می باشد.
  • شرایط پیمانکاران متقاضی:

الف) ارائه مدارکی دال بر احراز صلاحیت لازم جهت انجام موضوع مناقصه

ب) ارائه مدارکی مبنی بر دارا بودن تجهیزات و امکانات لازم

ج) دارا بودن گواهینامه تائید صلاحیت ایمنی پیمانکاری معتبر از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی.

  • دارا بودن صورت های مالی حسابرسی شده

 

متقاضیان می توانند حداکثر تا پنج روز پس از انتشار آگهی نوبت دوم در روزنامه، ضمن ارائه تقاضای کتبی، تصـــــویر مدارک  و گواهینامه صلاحیت فوق الاشاره، تصویر صورت های مالی حسابرسی شده و معرفی نماینده،  جهت دریافت اسناد استعلام ارزیابی کیفی به نشانی: تهران- خیابان استاد نجات الهی- خیابان شهید کلانتری- پلاک ۶۱-ساختمان شماره ۲ شرکت مهندسی و توسعه نفت- طبقه پنجم – دفتر طرح توسعه میدان نفتی یاران جنوبی مراجعه و پس از تکمیل، اسناد مذکور را ظرف مدت دو هفته از آخرین روز توزیع به همان نشانی تحویل نمایند. متقاضیان در صورت داشتن هرگونه سئوال می توانند با شماره تلفن۶۰-۸۸۸۹۸۶۵۰ (۰۲۱) داخلی ۳۵۱۶ تماس حاصل نمایند.

بدیهی است ارائه تقاضا صرفا به منظور ارزیابی کیفی متقاضیان بوده و هیچ گونه حقی را برای آنان جهت دعوت به ارائه پیشنهاد ایجاد نخواهد نمود.

روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت   

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۷ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۷۱,۰۴۲ بازدید