سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN
دكتر تورج دهقانی، مديرعامل شركت مهندسی و توسعه نفت:

همگام با رعایت الزامات بهداشتی و دستورالعمل های ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا، عملیات اجرایی بصورت شبانه روزی در بخش زودهنگام طرح ملی گوره-جاسک در جریان است

ضمن رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا، فعالیت های اجرایی بخش زود هنگام  طرح ” خط لوله انتقال نفت خام گوره- جاسک ” به صورت شبانه روزی در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، تورج دهقانی، مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت ضمن اشاره به شیوع ویروس کرونا و موانع ایجاد شده ناشی از این ویروس در پیشرفت طرح خط لوله انتقال نفت خام گوره- جاسک  گفت: با برگزاری جلسات متعدد با مسئولین منطقه ای و استانی  در مسیر عملیات طرح خط لوله انتقال نفت خام گوره- جاسک توانستیم مانع از توقف عملیات اجرایی طرح شویم و با بکارگیری حداقلی نیروها به صورت دوشیفت در ایام تعطیلات، شاهد پیشرفت خوبی در گستره‌های مختلف این طرح به خصوص قطعه دوم از گستره ۴ در بخش زودهنگام بودیم.

وی در ادامه گفت: از ۲۶ اسفند ماه تاکنون حدود ۱ میلیون متر مکعب عملیات خاکبرداری، حدود ۲۵ کیلومتر مسیرسازی، حدود ۱۵ کیلومتر عملیات ریسه لوله و بالغ بر ۱۵ کیلومتر جوشکاری لوله انجام شده است.

 

 

دهقانی همچنین اظهار کرد: در راستای عمل به دستورالعمل های ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا و حفظ سلامتی مردم در این مناطق، کمپ های اسکان ارکان پروژه به صورت ضربتی از محل شهرها و روستاها به مجاورت دفاتر اداری و  محل فعالیتهای اجرایی طرح منتقل و متمرکز شد که این امر موجب موافقت مسئولین منطقه برای ادامه فعالیتها در طرح گردید.

دهقانی به بارندگی های سیل آسای اخیر در استان هرمزگان اشاره کرد و افزود: بارندگی های اخیر موجب قطع جاده های دسترسی و راه های ارتباطی و نیز منجر به کندی روند فعالیت های اجرایی در طرح  شد.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: با نظارت کامل و بازدیدهای مستمر امیدواریم که با همکاری تمامی نهادها و مردم شریف منطقه، فعالیتها سرعت بیشتری به خود گرفته و تاخیر ناشی از سیل و شیوع ویروس کرونا جبران گردد تا بتوانیم تعهدات خود در این طرح ملی را در زمان تعیین شده به انجام رسانیم.

 

 

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۷ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۵:۲۳۱,۱۳۴ بازدید