سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ EN

آگهی فراخوان عمومی ارزیابی کیفی پیمانکاران مناقصه عمومی شماره : ط ی ج/ ۰۳/۹۸ نوبت اول

شرکت ملی نفت ایران

شرکت مهندسی و توسعه نفت

طرح توسعه میدان نفتی یاران جنوبی

آگهی فراخوان عمومی ارزیابی کیفی پیمانکاران

مناقصه عمومی شماره : ط ی ج/ ۰۳/۹۸

شرکت مهندسی و توسعه نفت ( طرح توسعه میدان نفتی یاران جنوبی) در نظر دارد از طریق فراخوان  عمومی، اجرای پروژه زیر را به یک شرکت پیمانکاری (و یا مشارکتی از یک پیمانکار و یک مشاور) ذیصلاح واگذار نماید:

  • شرح مختصر پروژه: طراحی تفصیلی، تأمین کالا و تجهیزات و اجرای منیفولد اصلی طرح یاران جنوبی به صورت EPC
  • محل و مدت اجرای پروژه: محل اجرای پروژه استـان خوزستان، دشـت آزادگان و در نقـطه صفر مــرزی و مدت اجرای آن ۱۸ ماه می باشد.

شرایط پیمانکاران متقاضی:

الف)دارا بودن گواهینامه صلاحیت پیمانکاری طرح و ساخت رشته نفت و گاز (زیر رشته خطوط انتقال و مخازن و تلمبه خانه ها و شبکه های نفت وگاز) و یا مشارکت تضامنی یک پیمانکار پایه یک رشته نفت و گاز (زیر رشته خطوط انتقال و مخازن و تلمبه خانه ها و شبکه های نفت وگاز) و یک مشاور پایه یک نفت و گاز با تخصص تاسیسات بالادستی روزمینی، از سازمان برنامه و بودجه کشور.

ب)دارا بودن گواهینامه تائید صلاحیت ایمنی پیمانکاری معتبر از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی.

  • دارا بودن صورت های مالی حسابرسی شده.

د) دارا بودن ظرفیت آماده بکار.

متقاضیان می توانند حداکثر تا پنج روز پس از انتشار آگهی نوبت دوم در روزنامه، ضمن ارائه تقاضای کتبی، تصـــــویر گواهینامه صلاحیت های فوق الاشاره، تصویر صورت های مالی حسابرسی شده و معرفی نماینده،  جهت دریافت اسناد استعلام ارزیابی کیفی به نشانی: تهران- خیابان استاد نجات الهی- خیابان شهید کلانتری- پلاک ۶۱-ساختمان شماره ۲ شرکت مهندسی و توسعه نفت- طبقه پنجم – دفتر طرح توسعه میدان نفتی یاران جنوبی مراجعه و پس از تکمیل، اسناد مذکور را ظرف مدت دو هفته از آخرین روز توزیع به همان نشانی تحویل نمایند. متقاضیان در صورت داشتن هرگونه سئوال می توانند با شماره تلفن۶۰-۸۸۸۹۸۶۵۰ (۰۲۱) داخلی ۳۵۱۶ تماس حاصل نمایند.

بدیهی است ارائه تقاضا صرفا به منظور ارزیابی کیفی متقاضیان بوده و هیچ گونه حقی را برای آنان جهت دعوت به ارائه پیشنهاد ایجاد نخواهد نمود.

روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت   

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۴ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۰۱,۳۷۱ بازدید