سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ EN
مديرعامل شركت مهندسي و توسعه نفت در جريان بازديد از طرح احداث مخازن استراتژيك نفت خام:

تکمیل و راه‌اندازی مخازن ذخیره سازی، طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در اولویت است

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، دکتر تورج دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت به همراه تعدادی از مدیران این شرکت از طرح احداث مخازن استراتژیک نفت خام گوره و امیدیه بازدید بعمل آوردند.

دکتر دهقانی در جریان این بازدید، برلزوم تکمیل و راه‌اندازی مخازن ذخیره سازی مطابق با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تأکید نمودند.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: ضرورت پیگیری‌ها، تلاش مستمر در این راستا، رفع موانع و شناخت دقیق مسائل جهت دستیابی به اهداف از اولویت‌های اجرایی این طرح می‌باشد.

مرجان محمدی، سرپرست طرح احداث مخازن استراتژیک نفت خام بیان داشت: نقش ذخیره سازی نفت خام در شرایط کنونی و ضرورت پایداری زنجیره تولید و توزیع نفت خام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و همچنین کاهش هزینه‌های ذخیره‌سازی در نفتکش‌های شناور ازجمله اهداف مهم این طرح می‌باشد.

بنابراین گزارش، طرح احداث مخازن استراتژیک ذخیره‌سازی نفت خام گوره با ظرفیت ۴ میلیون بشکه نفت، در ۴۰ کیلومتری شمال بندر گناوه و در استان بوشهر و مخازن استراتژیک ذخیره‌سازی امیدیه با ظرفیت یک میلیون بشکه نفت، در ۱۴ کیلومتری غرب شهرستان امیدیه در استان خوزستان واقع شده‌اند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۷ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۳:۰۱۵۴۷ بازدید