سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ EN
دكتر تورج دهقاني، مديرعامل شركت مهندسي و توسعه نفت:

لزوم انجام کار جهادی و تعهد ملی برای تکمیل به موقع طرح انتقال نفت گوره-جاسک

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، دکتر تورج دهقانی صبح امروز (۱۴آبان) در نشست هم اندیشی مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت مهندسی و توسعه نفت با مشاوران، تامین کنندگان تجهیزات و پیمانکاران طرح راهبردی خط لوله انتقال نفت خام گوره- جاسک با اشاره به ضرورت و اهمیت برگزاری چنین جلساتی، گفت: رعایت نظم، همفکری و مشورت بسیار مهم است و باید در کنار رعایت اصول فنی و حرفه ای، اصول دیگری را نیز برای تشدید جدّیت در کار اضافه کنیم.
وی با تاکید بر لزوم انجام کار جهادی در شرایط فعلی، افزود: از نظر ما نباید طرح ها به دلیل در دسترس نبودن تجهیزات و کالا ها متوقف شوند؛ اگر می توانیم تجهیزی را در درون کشور تولید کنیم نباید لحظه ای برای انجام این کار درنگ کرد. باید متخصصان را در جریان نیازهایمان بگذاریم و به آنان اعتماد کرده و فرصت دهیم تا تجهیزات را در داخل کشور تولید کنند. خوشبختانه طرح خط لوله گوره- جاسک نیز با اتکا به همین توان داخلی پیش می رود.
وی تصریح کرد: طرح خط لوله انتقال نفت به پایانه جاسک، طرحی عظیم، ملی و راهبردی بوده و با عوامل متعددی مواجه است، بنابراین نباید با ایجاد بروکراسی های اضافی بر محدودیت های این طرح بیفزاییم بلکه باید تا جای ممکن موانع را از سر راه برداریم.
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت پس از شنیدن مشکلات و دغدغه‌های پیمانکاران و تأمین کنندگان گفت: ما با دغدغه های مشاوران، تامین کنندگان تجهیزات و پیمانکاران بیگانه نبوده و تلاش می کنیم تا راه حل های مناسبی، در زمان کوتاه پیدا کنیم.
وی افزود اگر در زنجیره این طرح راهبردی حلقه ای درست کار نکند، به طور قطع نتیجه نهایی مطابق میل و زمان تعهد شده محقق نخواهد شد .
هر پیمانکار یا سازنده، حلقه ای از زنجیره این طرح مهم بوده و جدا از شرح وظایف قراردادی ، تعهدی ملی در راستای کاهش هزینه های مقاومت در برابر اقدامات ظالمانه دشمنان متخاصم این مرز و بوم، بر دوش دارد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۹:۴۲۱,۲۵۳ بازدید