سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ EN
به مناسبت 7 مهر ماه، روز ملی ایمنی آتش نشانی؛

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، از آتش نشانان طرح توسعه میدان نفتی آذر تقدیر بعمل آورد

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، دکتر تورج دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، در جریان بازدید از طرح توسعه میدان نفتی آذر به مناسبت هفتم مهر ماه روز ملی ایمنی و آتش نشانی، از واحد آتش نشانی این طرح نیز بازدید کردند و با اهدای شاخه گل از آنان تقدیر و به ۳ تن از آتش نشانان برتر، لوح تقدیر هدیه دادند.

بنابراین گزارش، دکتر تورج دهقانی در جمع آتش نشانان طرح توسعه میدان نفتی آذر از تلاش ها و فداکاریهای آنها تقدیر و تشکر کرد و بیان داشت: امیدواریم خداوند متعال به همه ی شما آتش نشانان توفیق و سلامتی عطا بفرماید.

وی افزود: آمارهای بدست آمده وقوع حادثه از مجموع فعالیت ها در سالهای گذشته از این طرح توسعه ای نزدیک به صفر درصد بوده است، که این آمار خود نشانگر اقدامات منظم و رعایت استانداردهای پیشگیرانه ی ایمنی در طرح آذر بوده است.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت در ادامه بیان داشت: این اقدامات خود بیان این امر می باشد که انجام کلیه فعالیت ها در طرح توسعه میدان نفتی آذر از استاندارد قابل قبولی برخوردار می باشد.

وی در پایان بیان داشت: امیدوارم با تلاش و کوشش شما آتش نشانان عزیز، در این طرح چه در زمان توسعه و چه در زمان بهره برداری و تولید، شاهد هیچگونه اتفاق ناگواری نباشیم و همگی دعا کنیم که با سلامتی و صحت، شاهد رونق اقتصادی و تولید در کشورمان باشیم.

+ گزارش تصویری

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۰۱,۳۳۲ بازدید