سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN
نشست مديرعامل شركت مهندسی و توسعه نفت با رئيس روابط عمومی شركت ملی نفت ايران؛

دکتر تورج دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی وتوسعه نفت: رسالت روابط عمومی انعکاس پررنگ دستاوردها و امیدآفرینی به جامعه می باشد

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، روز یکشنبه مورخ ۰۷/ ۹۸/۰۷ نشستی میان تورج دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت و مجید بوجارزاده رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.

دهقانی در این نشست به نقش پررنگ روابط عمومی در انعکاس دستاوردهای این شرکت تاکید داشت و گفت: انتظار می رود واحدهای روابط عمومی با حمایت و همکاری تنگاتنگ با یکدیگر، به طور مستمر نسبت به انعکاس و اطلاع رسانی دستاوردهای فعالیت های شرکت اقدام نمایند.

بوجارزاده که با همراهی تعدادی از رؤسای مجموعه خود در این نشست حضور پیداکرد،‌ ضمن اشاره به اهمیت طرحهای شرکت مهندسی و توسعه نفت در غرب کارون و همچنین طرح راهبردی انتقال نفت به پایانه جاسک گفت: مستندسازی از مهمترین اقدامات روابط عمومی به شمار می رود و لازم است تا روند فعالیتهای طرحها از ابتدا تا انتها ثبت و مستند گردد.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت،‌طرح توسعه میدان نفتی آزادگان جنوبی را “نماد توسعه بالادستی صنعت نفت” خواند و اظهار کرد: شرکت مهندسی و توسعه نفت در شرایط کنونی کشور،‌ در خط مقدم نبرد اقتصادی است و با ایجاد اشتغال در طرحهای توسعه ای خود و انعکاس آنها از طریق رسانه می تواند انگیزه و امیدآوری را در جامعه به وجود آورد.

فریدون دلیری رئیس روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: با توجه به اهمیت و حساسیت طرح ها و پروژه های این شرکت در سطح کشور، در راستای اگاهی بخشی به مردم و تولید خبر از پیشرفت پروژه ها از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۹:۲۹۱,۴۳۲ بازدید