سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ EN
مجری طرح ساخت خط لوله انتقال نفت گوره-جاسك:

تولیدات داخلی باید در مسیر کیفی شدن گام بردارند

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، محمد سقایی،‌ مجری طرح خط لوله انتقال نفت خام  گوره-جاسک پس از بازدید روز چهارشنبه (۲۳ مردادماه) از تولیدات شرکت فولاد اکسین در استان خوزستان، در جمع گروهی از خبرنگاران گفت: یکی از منویات مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری و همچنین وزیر نفت،‌حمایت از ساخت و تولید داخل است و طبق توصیه مقام معظم رهبری همیشه تولیدات داخلی باید از نظر کیفی رو به بهبود بوده و در مسیر کیفی شدن گام بردارند.

محمد سقایی ضمن اشاره به دستاوردهای نوین فنی و مهندسی شرکت فولاد اکسین ، کیفیت را از جمله مباحث مهم و تاثیرگذار در صنعت نفت کشور برشمرد و اظهار کرد: شرکت فولاد اکسین نمایانگر رونق تولید در ۲سال اخیر می باشد. باید تلاش کنیم بهترین ها را به دست آوریم و با تمام توان به سمت بهتر شدن پیش برویم که تولید لوله ترش در داخل کشور از نمونه های بارز کیفی شدن تولیدات داخلی است.

وی در ادامه گفت: شرکت مهندسی و توسعه نفت برای رشد صنعت نفت تلاش زیادی کرده است و همه دست به دست هم داده ایم تا این تولید ملی راه اندازی شود و این امر میسر نخواهد شد و چرخه تولید نمی چرخد مگر با همت و تلاش جهادی متخصصان داخلی،‌ جوانان و ملت ایران.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۶:۱۹۶۵۷ بازدید