سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ EN
نصر اله زارعی سرپرست طرح توسعه ميدان نفتی آزادگان جنوبی:

آغاز فرایند تحویل وتحول راهبری عملیات تولید میدان نفتی آزادگان جنوبی به شرکت نفت و گاز اروندان

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، نصر اله زارعی سرپرست طرح توسعه میدان نفتی آزادگان جنوبی، بیان کرد: در راستای سیاست های کلان وزارت نفت مبنی بر تمرکز شرکت مهندسی و توسعه نفت بر مأموریت اصلی خود که همانا توسعه میادین نفت و گاز می باشد، راهبری عملیات تولید طرح میدان نفتی آزادگان جنوبی به شرکت نفت و گاز اروندان محول می گردد.

لازم به ذکر است افزایش ظرفیت تولید طی چهار مرحله به میزان ۱۰۰ هزار بشکه در روز،‌ طی ۲ سال اخیر توسط شرکت مهندسی و توسعه نفت صورت پذیرفته و کماکان توسعه این میدان مشترک،‌ توسط شرکت مهندسی و توسعه نفت انجام می گردد.

زارعی در ادامه گفت:  امر تحویل و تحول سایر طرح های تکمیل شده و به تولید رسیده نیز با همین رویکرد، در دستور کار بعدی شرکت مهندسی و توسعه نفت قراردارد.

وی ضمن ابراز تشکر از رویکرد، تعامل و همکاری مثبت معاونت تولید شرکت ملی نفت ایران و شرکت نفت و گاز اروندان، گفت: امیدواریم که امر مهم تحویل و تحول در فضای تعاملی و پیش برنده موجود، در مدت زمان مناسبی انجام پذیرد تا شرکت‌ها با تمرکز بر ماموریت تعریف شده خود بتوانند با شتاب بیشتر وکیفیت مطلوب تری به اهداف تعیین شده نایل گردند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۲ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۴:۵۳۱,۱۷۳ بازدید