سال مهار تورم و رشد توليد
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ EN

دومین روز از نشست مشترک ادارات برنامه ریزی انتصابات شرکت ملی نفت ایران با حضور دکتر ناصر مولایی مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران برگزار شد

دومین روز از نشست مشترک ادارات برنامه ریزی انتصابات شرکت ملی نفت ایران با حضور دکتر ناصر مولایی مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، دومین روز از چهل و پنجمین نشست مشترک ادارات برنامه ریزی نیروی انسانی شرکت ملی نفت ایران و شرکتهای تابعه با حضور دکتر ناصر مولایی مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.

در این نشست دکتر مولایی سیاست ها، اهداف،‌ برنامه ها و خط مشی مدیریت توسعه منابع انسانی در سال ۹۷ را بیان داشت.
شاهرخ قاسمی رئیس طرح و برنامه ریزی انتصابات شرکت ملی نفت ایران نیز در این نشست، ضمن اشاره به برنامه های جدید در دست اجرا،‌ به بیان رویکردها و سیاست های نشست مشترک ادارات برنامه ریزی نیروی انسانی شرکت ملی نفت ایران پرداخت و گفت: این نشست ها باید از چالش محوری به توسعه محوری تغییر پیدا کند و بیشتر جنبه یادگیری داشته باشد تا افق جدیدی را برای ادارات برنامه ریزی انتصابات بازکند.
وی ضمن تاکید بر اهمیت برگزاری این جلسات، گفت: این جلسات فرصت مناسبی برای بررسی نقطه نظرات و ارائه راهکارهای مناسب در جهت رفع موانع و چالشها می باشد.
در این نشست رؤسای برنامه ریزی نیروی انسانی و کارشناسان حاضر در جلسه نیز به بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل مبتلا به پرداختند و به منظور چاره جویی و برون رفت از مشکلات، راهکارهای پیشنهادی خود را ارائه نمودند.
در پایان این نشست،‌ دکتر مولایی به همراه اعضای این نشست از تاسیسات و واحدهای عملیاتی طرح توسعه میدان نفتی یادآوران بازدید به عمل آورد.
لازم به ذکر است که طرح توسعه میدان نفتی یادآوران در ۱۰ کیلومتری جنوب شرقی میدان آزادگان و حدود ۷۰ کیلومتری جنوب غربی اهواز،‌ شمال خرمشهر و در منطقه جغرافیایی کوشک و حسینیه واقع شده است و از میادین مشترک با کشور عراق می باشد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۸ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۹:۴۰۱,۱۳۸ بازدید