سال مهار تورم و رشد توليد
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ EN

برگزاری چهل و پنجمین نشست مشترک ادارات برنامه ریزی نیروی انسانی شرکت ملی نفت ایران و شرکتهای تابعه به میزبانی شرکت مهندسی و توسعه نفت

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، چهل و پنجمین نشست مشترک ادارات برنامه ریزی نیروی انسانی شرکت ملی نفت ایران و شرکتهای تابعه صبح امروز (۵ تیرماه) با حضور دکتر محمد رضا فخرایی معاون آموزش بهبود منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران،‌ داریوش رضایی مدیر منابع انسانی شرکت مهندسی و توسعه نفت،‌ شاهرخ قاسمی رئیس طرح و برنامه ریزی نیروی انسانی شرکت ملی نفت ایران و سایر روسا  وکارشناسان حوزه برنامه ریزی نیروی انسانی شرکتهای تابعه در محل طرح توسعه میدان نفتی یادآوران واقع در منطقه عملیاتی غرب کارون و به میزبانی شرکت مهندسی و توسعه نفت برگزار شد.

در ابتدای این نشست داریوش رضایی مدیر منابع انسانی شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن)، ضمن بیان پیشینه‌ای از برگزاری این نشست ها، ‌به معرفی و بیان اهداف سازمانی شرکت مهندسی و توسعه نفت پرداخت و گفت: مجدانه تلاش می کنیم تا در تدوین برنامه ریزی انتصابات و فرایندهای مربوطه به بهترین نحو ممکن عمل نماییم تا خللی در پیشبرد اهداف سازمان به وجود نیاید.

بنابراین گزارش، دکتر فخرایی ضمن تشکر و قدردانی از جناب آقای دکتر دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت به منظور میزبانی بسیار خوبی که داشتند، گفت: ‌خدمتگزاری به کارکنان مناطق عملیاتی از دغدغه های ادارات برنامه ریزی نیروی انسانی بشمار می آید.

وی همچنین گفت: از رؤسای برنامه ریزی نیروی انسانی و کارشناسان این حوزه انتظار می رود به طور منظم از مناطق عملیاتی بازدید های میدانی به عمل آورند، با کارکنان ارتباط مستقیم برقرار کرده و پای درد دل نیروی انسانی از پایین‌ترین رده تا بالاترین رده بنشینند تا حتی الامکان بتوانند در فرایند برنامه ریزی دغدغه های نیروی انسانی را نیز مد نظر داشته باشند تا کارکنان بتوانند با طیب خاطر به انجام وظایف محوله خود بپردازند.

دکتر فخرایی افزود: مقید بودن به برنامه ریزی انتصابات و ارائه برنامه‌های مدون واحدهای برنامه ریزی نیروی انسانی، ‌ارائه و ارسال مستندات کامل در بدو این فرایند و  اجرای این روند تحت بستر وب و همچنین آموزش به موقع کارکنان جهت ارتقاء مهارت آنان و اخذ مدرک صلاحیت حرفه‌ای  برای کارکنان ، از عوامل تاثیر گذار در سرعت روند فرایند انتصابات می باشد.

وی در پایان به ابلاغیه مقام عالی وزارت نفت در خصوص انتصاب بانوان در سمتهای مدیریتی اشاره کرد و گفت: طبق ابلاغیه وزیر محترم نفت، بانوان در صورت احراز شرایط سمتهای مدیریتی می توانند بر روی سمت ها منصوب شوند.

در حاشیه این نشست دکتر فخرایی و هیئت همراه از تاسیسات واحد فرآورش سیار آزادگان جنوبی (Skid Mounted)  نیز بازدید به عمل آوردند.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۶:۲۳۱,۲۲۳ بازدید