سال مهار تورم و رشد توليد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ EN
با حضور مديرعامل شركت مهندسي و توسعه نفت برگزار شد؛

پنجمین جلسه‌ی هماهنگی مدیرعامل شرکت متن با معاونان، مشاوران، مدیران، مجریان و رؤسای بلافصل

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، پنجمین جلسه‌ی هماهنگی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت با معاونان، مشاوران، مدیران، مجریان و رؤسای بلافصل این شرکت روز سه‌شنبه(۳۱ اردیبهشت ماه) در ساختمان شماره ۱ شرکت مهندسی و توسعه نفت برگزار شد.

در ابتدا مدیران، مجریان و رؤسای بلافصل حاضر در جلسه به بیان عملکرد خود در جهت پیشبرد اهداف شرکت پرداختند و گزارشهایی در این خصوص ارائه‌ دادند.

در ادامه‌ی جلسه، دکتر تورج دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک به مناسبت سالروز ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع) بر لزوم پیگیریهای مسئولانه‌ی موارد تا حصول نتیجه و دستیابی به اهداف مورد نظر تأکید داشت و گفت: می‌توان با چاره اندیشی، همفکری و پیگیریهای جدی و مؤثر در راستای رفع موانع و هموار کردن مسیر در جهت شتاب بخشی به اهداف توسعه‌ای گام برداشت.

دکتر تورج دهقانی، وجود سرمایه انسانی کارآمد را از دارایی‌های ارزشمند هر سازمان برشمرد و بیان داشت: توجه به ساماندهی وضعیت نیروی انسانی با هدف ایجاد انگیزه امری اجتناب ناپذیر است و توجه ویژه به سرمایه انسانی را در دستور کار مدیریت منابع انسانی این شرکت قرار داد.

دکتر تورج دهقانی اصلاح ساختار در شرکت مهندسی و توسعه نفت را در حوزه‌های مختلف اجرایی بسیار حائز اهمیت برشمرد و به اینکه همه‌ی مسئولین امانتدار مسئولیتی هستند که برعهده شان گذاشته شده است تأکید داشت. همچنین اظهار داشت: مدیران، مجریان و رؤسای بلافصل می‌بایست در انتصاب، ترفیع و همچنین اعطای مزایا به کارکنان از هرگونه اعمال سلیقه پرهیز نموده و اصل شایسته سالاری را رعایت کنند.

وی افزود: برخورداری همه‌ی پرسنل از امکانات، خدمات رفاهی و مزایا به طور مناسب، با توجه به جایگاه افراد در سمت‌های مختلف، لازم و ضروری می‌باشد و باید با افزایش انگیزه و ایجاد انرژی و نشاط، بهره‌وری نیروی انسانی را تعالی بخشیم.

مدیرعامل شرکت متن همچنین، از اهمیت اطلاع رسانی بموقع و هوشمندانه یاد کرد و گفت: اعلام وضعیت پیشرفت پروژه‌ها و همچنین انعکاس اقدامات انجام شده‌ در طرح‌ها‌ی در دست اجرا، باید با تعامل مستمر و به‌موقع مجریان طرح‌ها به ذینفعان درون و برون سازمانی انجام و به روزرسانی شود.

دهقانی در پایان بیان داشت: همه‌ی ما باید با  تلاش خود در خصوص توسعه میادین مشترک گام برداریم و با نهایت حساسیت از تولید ساخت داخل و رونق تولید حمایت نماییم تا نتیجه‌ی مطلوب در این خصوص حاصل شود. وی همچنین، بر اجرای دستورالعمل‌های کمیته‌ی ساخت داخل و رونق تولید در شرکت متن تأکید کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۵۸۷۳ بازدید