سال مهار تورم و رشد توليد
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ EN
دكتر تورج دهقانی مديرعامل شركت مهندسی و توسعه نفت:

تولید تجمعی میدان نفتی آذر از مرز ۲۰ میلیون بشکه گذشت

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، دکتر رضا دهقان معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور توسعه و مهندسی و دکتر تورج دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت در روز چهارشنبه  (۲۵ اردیبهشت ماه) در جریان آخرین وضعیت پیشرفت طرح توسعه میدان نفتی آذر قرار گرفتند.

در این بازدید دکتر تورج دهقانی مدیرعامل شرکت متن، از تولید تجمعی افزون بر ۲۰ میلیون بشکه نفت خام از این میدان مشترک تا کنون خبر داد.

مدیرعامل شرکت متن در این خصوص بیان داشت: تأسیسات میدان نفتی آذر که در ۲ ردیف مجزا طراحی و در حال اجرا می‌باشند، طی سال جاری تکمیل و تولید از این میدان مشترک به روزانه ۶۵ هزار بشکه نفت خام خواهد رسید.

وی افزود: همزمان با تکمیل فعالیتهای باقیمانده اجرایی، عملیات پیش راه‌اندازی تأسیسات این واحد نفتی نیز با هدف تسریع در بهره‌برداری و تقلیل دوره عملیات پیش راه‌اندازی و راه‌اندازی این سایت نفتی در دستور کار قرار گرفته است و تیم تخصصی که سابقه‌ی فعالیتهای مشابه در سایر پروژه‌های نفتی/گازی را در کارنامه‌ی خود دارند، در سایت میدان نفتی آذر مستقر و مشغول انجام فعالیت مربوطه می‌باشند.

دکتر تورج دهقانی ابراز امیدواری کرد، طی چند ماه آینده با تکمیل فرآیند ساخت کالاهای باقیمانده و انتقال آن به این میدان، اهداف مترتب بر توسعه میدان نفتی آذر به سرانجام برسد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۷:۱۴۱,۰۴۷ بازدید