سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

حضور شرکت متن، در بیست ‌و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت‌ نفت

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، در محل دائمی نمایشگاه‎های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، آیین گشایش رسمی بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران با حضور مهندس بیژن زنگنه وزیر نفت در ساعت ۱۴ بعدازظهر چهارشنبه (۱۱ اردیبهشت ماه) افتتاح رسمی خواهد شد.

این نمایشگاه با حضور نمایندگان ۲۱ کشور و با برپایی ۱۰۴۷ غرفه به نمایندگی از شرکت‌های داخلی و ۱۰۶ غرفه به نمایندگی از شرکت‌های خارجی برگزار می‌شود.

در نمایشگاه امسال، نفت و صنایع بالادستی در سالن‌ ۸ و ۹، پالایش و صنایع پایین‌دستی در سالن ۴۱، پتروشیمی و صنایع پایین‌دستی در سالن ۱۴ و ۱۵، گاز و صنایع میان‌دستی در سالن ۳۸B، سازندگان تجهیزات صنعت نفت در سالن ۳۱، سازندگان تجهیزات صنعتی ایران در سالن ۶، صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی در سالن ۷ و شرکت‌های دانش‌بنیان، دانشگاه‌ها و سازندگان ۱۰ گروه کالایی در سالن ۲۷ مستقر هستند.

بنابراین گزارش، شرکت مهندسی و توسعه نفت در این نمایشگاه در قالب شرکت‌های تابعه شرکت ملی نفت ایران حضور دارد و آخرین فعالیت‌های توسعه‌ای خود را، خصوصاً در حوزه‌ی منطقه‌ی عملیاتی غرب کارون ارائه‌ می‌دهد.

همچنین، شرکت متن در این نمایشگاه در بخش‌های مدیریت مهندسی نفت، تدارکات و خدمات کالا و روابط عمومی پاسخگوی مراجعه‌کنندگان می‌باشد.

لازم به ذکر است این نمایشگاه   ۱۱ الی ۱۴ اردیبهشت‎ماه از ساعت ۱۰ صبح الی ۶ بعدازظهر برگزار می شود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۰۱,۱۱۳ بازدید