سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN
طی تشکیل جلسه کمیته اضطراری مدیریت بحران شرکت متن در منطقه غرب کارون مقرر گردید؛

به منظور انتقال هر چه سریع تر آب در تالاب هورالعظیم بیش از ۲۰ کانال آبراهی جدید و جمع آوری کل جاده سیدالشهدا در دستور کار قرار گیرد

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، در پی تشکیل جلسه اضطراری کمیته مدیریت بحران شرکت مهندسی و توسعه نفت در شب گذشته مورخ (۲۱ فروردین ماه ۹۸) به دستور مدیرعامل این شرکت دکتر تورج دهقانی، تمامی مدیران، مجریان و واحدهای ستادی و عملیات جهت اقدامات لازم در مبارزه با موج جدید سیل در استان خوزستان و حفظ وصیانت شهرهای معین به حالت آماده باش در آمدند.

در همین راستا در نیمه شب گذشته جلسه ای با ریاست ایشان در سایت میدان نفتی آزادگان جنوبی تشکیل گردید و برای کنترل و مدیریت موج جدید سیلاب ورودی شهرهای اهواز، هویزه و رفیع به هورالعظیم تصمیمات فوری اتخاذ گردید.
بر اساس این مصوبات شرکت متن به منظور انتقال هر چه سریع تر آب از کانال سلمان همچنین صیانت از شهرهای اهواز، هویزه و رفیع ، جاده سید الشهدا را به طور کامل جمع آوری و علاوه بر پاکسازی و لایروبی کانال های قدیمی بیش از ۲۰ کانال آبراهی جدید احداث می نماید.
بنابراین گزارش، مقرر گردید مدیریت تولید شرکت مهندسی و توسعه نفت جهت واکنش به موقع بمنظور مقابله با هر گونه مخاطرات با تجهیزات کامل، به حالت آماده باش درآید.
لازم به ذکر است، اقدامات فوق به صورت شبانه روزی ظرف ۲۴ ساعت اجرایی می گردد.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۲ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۸۸۸۹ بازدید