سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

تشکیل جلسه اضطراری مدیریت بحران شرکت مهندسی و توسعه نفت در طرح نفتی آزادگان شمالی

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه‌ نفت عصر امروز (سه شنبه ١٣ فروردین)جلسه فوری کمیته مدیریت بحران شرکت متن با حضور مدیران و نمایندگان طرح ها و پیمانکاران فعال در منطقه تشکیل و تمهیدات لازم در خصوص  راهکارهای مقابله با سیلاب در مناطق عملیاتی جهت حفظ و استمرار تولید را با توجه به شرایط بحرانی حال حاضر بررسی کردند.

در ابتدای جلسه  رضازاده رییس امور HSE شرکت متن در خصوص شرایط اضطراری طرح های غرب کارون و همچنین ارزیابی خطرات احتمالی سیلاب و پیش بینی راهکارهای مناسب مقابله با آن در مناطق درگیر با سیلاب و آبگرفتگی،موقعیت چاه ها و جاده های دسترسی و تاسیساتی که در معرض خطر هستند را مورد ارزیابی قرار داد.

در این جلسه ضمن اشاره به گزارش ستاد بحران استانداری خوزستان و گزارشات روزانه ارزیابی دبی ورودی آب به حوضچه های تالاب و ادامه روند بارندگی در روزهای آتی ،خاطر نشان کرد هوشیاری و آمادگی همه جانبه کلیه تیم های عملیاتی و ستادی به جهت حفظ شرایط پایدار تولید لازم بوده است.

همچنین وی با تاکید بر رصد مستمر از شرایط ارتفاع آب و تأسیسات نفتی با اولویت قرار دادن أصول ایمنی و بکارگیری ضوابط و شرایط مورد تایید HSE  از آماده باش تمام وقت نیروها و امکانات تا عادی شدن شرایط بحرانی خبر داد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۳ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۲۰:۴۰۹۶۳ بازدید