سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ EN
با حضور دكتر تورج دهقانی برگزار شد؛

نشست صمیمی با رئیس و مسئولین ستادی حراست شرکت مهندسی و توسعه نفت

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، عصر روز گذشته (۲۶ اسفندماه)، نشستی صمیمانه با حضور دکتر تورج دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی وتوسعه نفت با رئیس و مسئولین ستادی حراست شرکت متن در سالن کنفرانس طبقه ششم این شرکت برگزار شد.

در این نشست صمیمانه دکتر تورج دهقانی ضمن تبریک بمناسبت میلاد حضرت امیرالمؤمنین(ع) و گرامیداشت روز پدر و همچنین تبریک به مناسبت روز ملی شدن صنعت نفت از همکاران خدوم واحد حراست شرکت مهندسی و توسعه نفت مستقر در تهران و همچنین منطقه عملیاتی غرب کارون به پاس تلاش شبانه روزی و صادقانه تشکر و قدردانی کرد.

وی افزود: حراست شرکت مهندسی و توسعه نفت نقش بسیار مهمی در کنترل و نظارت امور امنیتی تمام ابعاد توسعه این شرکت ایفا می‌کند و حضور مؤثر حراست در مناطق عملیاتی موجب ایجاد امنیت و بالا رفتن سطح آرامش، کنترل و نظارت می‌باشد و شفافیت، تعامل سازنده و مؤثر بین واحدهای اجرایی و نظارتی موجب سلامت حداکثری در محیط کاری می‌شود.

مدیرعامل شرکت مهندسی وتوسعه نفت بیان داشت: همه‌ی ما دست به دست هم، باید بستر را بگونه‌ای فراهم کنیم که موجب افتخار کشور در زمینه‌ی رونق اقتصادی باشیم، مسیر توسعه در این شرکت را تا حد امکان هموارتر کنیم تا مدیران و مجریان بدون دغدغه به فکر افزایش ظرفیت تولید باشند.

بنابراین گزارش، دکتر تورج دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی وتوسعه نفت، در آستانه‌ی سال جدید برای همه‌ی همکاران شرکت متن و همچنین خانواده‌ی بزرگ صنعت نفت آرزوی توفیق، سلامتی و بهروزی نمود.

محمد رهبر رئیس حراست شرکت مهندسی و توسعه نفت در این نشست، ضمن تشکر و قدردانی از مدیرعامل شرکت متن، نکاتی در خصوص تغییر رویکرد در اجرای وظایف واحد حراست بیان نمود و گفت: حراست شرکت مهندسی و توسعه نفت بعنوان مشاوری امین، بازوی قوی و تسهیل کننده امور در اجرای منویات و اهداف این شرکت گام برمی‌دارد و در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.

در پایان این نشست صمیمانه سید محمد یاسر سقائیان با حکمی از سوی محمد رهبر رئیس حراست شرکت مهندسی و توسعه نفت، بعنوان مسئول حفاظت پرسنلی این شرکت منصوب شد و همچنین رئیس حراست شرکت متن از زحمات علی‌اصغر امین در دوران تصدی ایشان تشکر و قدردانی کرد.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۷ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۱۳:۰۶۲,۱۵۵ بازدید