سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ EN

آگهی فراخوان عمومی ارزیابی کیفی پیمانکاران (مناقصه عمومی شماره : ط م /۹۷/۱۶) نوبت اول

شرکت مهندسی و توسعه نفت (طرح خط لوله انتقال نفت خام گوره/ جاسک و پایانه مربوطه) در نظر دارد از طریق فراخوان عمومی، اجرای پروژه زیر را به یک شرکت پیمانکاری  (و یا مشارکتی از یک پیمانکار و یک مشاور) ذیصلاح واگذار نماید.

  • شرح مختصر پروژه

پروژه احداث پایانه نفتی و تأسیسات دریایی جاسک بصورت EPCC

  • محل و مدت اجرای پروژه

محل اجرای پروژه استان‌ هرمزگان، شهرستان جاسک  و مدت اجرای آن ۱۵ ماه می باشد.

  • شرایط پیمانکاران متقاضی

– پیمانکاران به هریک از سه صورت زیر مجاز به شرکت در مناقصه می‌باشند:

الف) پیمانکارانی که همزمان دارای گواهینامه صلاحیت پایه یک پیمانکاری طرح و ساخت رشته نفت و گاز (زیر رشته خطوط انتقال و مخازن و تلمبه‌خانه ها و شبکه های نفت و گاز و یا زیر رشته پالایشگاه‌های نفت و گاز و پتروشیمی) و گواهینامه صلاحیت پایه یک پیمانکاری طرح و ساخت رشته آب (زیر رشته سازه های دریایی)، از سازمان برنامه و بودجه کشور باشند.

ب) پیمانکارانی که به صورت مشارکت تضامنی شامل یک پیمانکار دارای گواهینامه صلاحیت پایه یک پیمانکاری طرح و ساخت رشته نفت و گاز(زیر رشته خطوط انتقال و مخازن و تلمبه‌خانه‌ها و شبکه‌های نفت و گاز و یا زیر رشته پالایشگاه‌های نفت وگاز و پتروشیمی) و یک پیمانکار دارای گواهینامه صلاحیت پایه یک پیمانکاری طرح و ساخت رشته آب (زیر رشته سازه های دریایی) ، از سازمان برنامه و بودجه کشور باشند.

ج) پیمانکارانی که به صورت مشارکت تضامنی شامل یک پیمانکار دارای گواهینامه صلاحیت پایه یک رشته نفت و گاز (زیر رشته خطوط انتقال و مخازن و تلمبه خانه‌ها و شبکه های نفت و گاز و یا زیر رشته پالایشگاه‌های نفت و گاز و پتروشیمی) و یک پیمانکار دارای گواهینامه صلاحیت پایه یک رشته آب (زیر رشته سازه های دریایی) به همراه یک مشاور پایه یک نفت و گاز (با تخصص خطوط انتقال نفت و گاز و یا تخصص واحدهای پالایشگاه نفت و گاز و صنایع پتروشیمی) و یک مشاور پایه یک راه و ترابری (با تخصص بندرسازی و سازه های دریایی)، از سازمان برنامه و بودجه کشور باشند.

– دارا بودن صورتهای مالی حسابرسی شده

– ارائه مدارکی دال بر دارا بودن خط مشی و نظام مدیریت  HSE متناسب با موضوع مناقصه

– دارا بودن ظرفیت آماده بکار

متقاضیان می‌توانند حداکثر تا ۵ روز پس از انتشار آگهی نوبت دوم در روزنامه، ضمن ارائه تقاضای کتبی، تصویر گواهینامه صلاحیت(های)  فوق الاشاره، تصویر صورتهای مالی حسابرسی شده و معرفی نماینده، جهت دریافت اسناد استعلام ارزیابی کیفی به نشانی: تهران- خیایان استاد نجات الهی- تقاطع خیابان شهید کلانتری-  پلاک ۲۴۷ –
طبقه ۶- اتاق ۶۱۵- دفتر مدیریت طرح گوره / جاسک(شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران) مراجعه و پس از تکمیل، اسناد مذکور را ظرف مدت دو هفته از آخرین روز توزیع به همان نشانی تحویل نمایند. متقاضیان در صورت داشتن هرگونه سوال می‌توانند با شماره تلفن  ۸۸۸۹۲۰۶۳ (۰۲۱) تماس حاصل نمایند . بدیهی است ارائه تقاضا صرفاً ‌به منظور ارزیابی کیفی متقاضیان بوده و هیچگونه حقی را برای آنان جهت دعوت به ارائه پیشنهاد ایجاد نخواهد نمود.

روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت                                                                                                              

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۹ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۵۷۱,۰۷۴ بازدید