سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ EN
با حضور مديرعامل شركت مهندسی و توسعه نفت برگزار شد؛

مراسم گرامیداشت روز زن و مقام مادر در شرکت متن

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، (امروز سه‌شنبه ۷ اسفند ماه) به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، روز زن و گرامیداشت مقام مادر، جشنی با حضور دکتر تورج دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، مدیران ستادی، مجریان طرح‌ها و رؤسای این شرکت در محل رستوران شرکت متن برگزار شد.

دکتر تورج دهقانی در این مراسم ضمن گرامیداشت روز زن و قدردانی از همکاران خانم در شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: لازم است در چنین روز خاصی تقدیر ویژه‌ای از بانوان شرکت متن بعمل آید و امیدوارم خداوند این  توفیق را به همگی ما بدهد که از رهروان حضرت فاطمه زهرا(س) باشیم.

وی افزود: توانمندی بانوان شرکت متن در محیط حرفه‌ای کاری بی شک تحسین برانگیز است،  از این رو فرصت را مغتنم می‌شمارم و سرکار خانم مرجان محمدی را بعنوان اولین مجری زن (سرپرست طرح احداث مخازن استراتژیک نفت خام) در شرکت متن، در این روز فرخنده معرفی می‌نمایم.

وی ضمن تبریک به اولین مجری زن در شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: امیدوارم این انتصاب مقدمه‌ای باشد برای پیشرفت هرچه بیشتر بانوان شرکت مهندسی و توسعه نفت و بتوانیم شاهد بهره‌وری هرچه بیشتر از توانمندی بانوان این شرکت در مسیر توسعه و در محیط حرفه‌ای کاری باشیم.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۱۶:۴۷۱,۱۳۱ بازدید