سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ EN
با حضور مديرعامل شركت متن و مديرتوسعه منابع انساني شركت ملي نفت ايران برگزار شد؛

مراسم تودیع و معارفه سرپرست مدیریت منابع انسانی شرکت مهندسی و توسعه نفت

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، صبح امروز دوشنبه(۲۹ بهمن ماه)، مراسم تودیع و معارفه سرپرست مدیریت منابع انسانی شرکت متن، مجتبی خادمی و داریوش رضایی به ترتیب سرپرست اسبق و فعلی مدیریت منابع انسانی شرکت مهندسی و توسعه نفت، با حضور دکتر تورج دهقانی مدیرعامل شرکت متن، دکتر ناصر مولایی مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران، معاون ایشان احمد زارع و همچنین، مدیران و رؤسای ستادی این شرکت در سالن جلسات ساختمان شماره ۱ شرکت متن برگزار شد.

در این جلسه دکتر تورج دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: نیروی انسانی ازجمله ارزشمندترین سرمایه یک سازمان خلاق و چابک می‌باشد. وی چابکی و انعطاف در مسیر توسعه را به ویژه در مناطق عملیاتی غرب کارون، مستلزم مدیریتی کارآمد دانست.

دکتر تورج دهقانی بیان داشت: کارآمد بودن نیروی انسانی در شرکت متن، به عنوان یک شرکت پروژه محور که از اولویت‌های وزارت نفت نیز می‌باشد، بسیار حائز اهمیت است و تمام تلاش این شرکت بکارگرفتن پتانسیل فکری و ایجاد انگیزه در نیروی انسانی بمنظور پیشبرد اهداف سازمان می‌باشد.

داریوش رضایی سرپرست مدیریت منابع انسانی شرکت متن بیان داشت: با توجه به اینکه شرکت مهندسی و توسعه نفت از جمله شرکت‌های توسعه‌ای مهم در سطح وزارت نفت بشمار می‌رود، نیروی انسانی نیز در این شرکت دارای اهمیت قابل توجهی می‌باشد، در همین راستا امیدوارم در انجام وظایف این سمت بزرگ و اجرای مأموریت محوله به اینجانب، با همراهی و همدلی همکاران بتوانم گامی مؤثر در جهت پیشبرد اهداف پروژه‌های عظیم این شرکت بردارم.

همچنین، در این جلسه دکتر تورج دهقانی مدیرعامل شرکت متن، ضمن آرزوی توفیق و موفقیت برای مجتبی خادمی، از زحمات ایشان در دوران تصدی به عنوان سرپرست مدیریت منابع انسانی شرکت مهندسی و توسعه نفت تشکر و قدردانی کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۹ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۵:۴۰۱,۵۷۳ بازدید