سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ EN

طرح خط لوله انتقال نفت خام گوره / جاسک و پایانه مربوطه (مناقصه عمومی شماره : ط م /۹۷/۱۷) نوبت دوم

شرکت مهندسی و توسعه نفت (طرح خط لوله انتقال نفت خام گوره/ جاسک و پایانه مربوطه) در نظر دارد از طریق فراخوان عمومی، اجرای پروژه زیر را به یک شرکت پیمانکاری (و یا مشارکتی از یک پیمانکار و یک مشاور) ذیصلاح واگذار نماید.

  • شرح مختصر پروژه

پروژه تأمین برق تلمبه‌خانه‌های شماره ۱و۲ به صورت EPC

  • محل و مدت اجرای پروژه

محل اجرای پروژه استان‌ بوشهر و مدت اجرای آن ۱۵ ماه می باشد.

  • شرایط پیمانکاران متقاضی

– دارا بودن گواهینامه صلاحیت پیمانکاری طرح و ساخت رشته نیرو (زیر رشته پست، انتقال و توزیع نیرو) و یا مشارکت تضامنی یک پیمانکار پایه یک رشته نیرو (زیر رشته پست، انتقال و توزیع نیرو) بهمراه یک مشاور پایه یک انرژی با تخصص انتقال نیرو از سازمان برنامه و بودجه کشور

– دارا بودن صورتهای مالی حسابرسی شده

– ارائه مدارکی دال بر دارا بودن خط مشی و نظام مدیریت  HSE متناسب با موضوع مناقصه

– دارا بودن ظرفیت آماده بکار

متقاضیان می‌توانند حداکثر تا ۵ روز پس از انتشار آگهی نوبت دوم در روزنامه، ضمن ارائه تقاضای کتبی، تصویر گواهینامه صلاحیت(های)  فوق الاشاره، تصویر صورتهای مالی حسابرسی شده و معرفی نماینده، جهت دریافت اسناد استعلام ارزیابی کیفی به نشانی: تهران- خیایان استاد نجات الهی- تقاطع خیابان شهید کلانتری-  پلاک ۲۴۷- طبقه ۱۰- اتاق ۱۰۲۴- دفتر مدیریت طرح گوره / جاسک(شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران) مراجعه و پس از تکمیل، اسناد مذکور را ظرف مدت دو هفته از آخرین روز توزیع به همان نشانی تحویل نمایند. متقاضیان در صورت داشتن هرگونه سوال می‌توانند با شماره تلفن  ۸۸۸۹۲۰۶۳ (۰۲۱) تماس حاصل نمایند . بدیهی است ارائه تقاضا صرفاً ‌به منظور ارزیابی کیفی متقاضیان بوده و هیچگونه حقی را برای آنان جهت دعوت به ارائه پیشنهاد ایجاد نخواهد نمود.

روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۹ دی ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۴۸۹۷۳ بازدید