سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ EN
با حضور مديرعامل شركت مهندسی و توسعه نفت برگزار شد؛

نشست هم‌افزایی و هم‌اندیشی استفاده از توان پمپ‌سازان داخلی

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، جلسه هم‌افزایی و هم‌اندیشی استفاده از ظرفیت‌ها و توان ساخت پمپ سازان داخل کشور روز شنبه ۱۷ آذر ماه، با حضور دکتر تورج دهقانی مدیرعامل شرکت متن، مدیران ستادی، مجریان طرح‌های این شرکت و همچنین مدیران‌عامل شرکت‌های پمپ سازان داخلی، در محل سالن کنفرانس ساختمان شماره ۱ شرکت متن برگزار شد.

در آغاز برگزاری این جلسه مدیران‌عامل شرکت‌های پمپ سازان داخلی پیشنهادات کاربردی خود را در جهت ارتباط هرچه بهتر و مفیدتر با شرکت متن بیان داشتند و راهکارهای فنی و تخصصی مبتنی بر ساخت پمپ‌های مورد نیاز این شرکت را ارزیابی کردند.

دکتر تورج دهقانی در این جلسه با بیان اینکه حمایت از پمپ سازان داخلی با توجه به موقعیت طرح‌های شرکت متن از جمله اهم برنامه‌های این شرکت می‌باشد گفت: با رعایت زمانبندی تعیین شده واستانداردهای مورد نیاز این شرکت بنا به شرایط خاص و درخواست هر پروژه، اولویت سفارش از پمپ‌سازان داخلی می‌باشد.

دکتر تورج دهقانی صداقت کاری را یکی از مهمترین ارکان حفظ ارزش‌های اقتصاد مقاومتی در شرایط کنونی کشور دانست و گفت: با توجه به شرایط خاص کشور، حمایت از افزایش سهم تولید داخل امری حیاتی است.

وی بیان داشت: با توجه به اینکه نفت و گاز در ایران ازجمله استراتژیک‌ترین صنعت در کشور بشمار می‌رود، در این راستا تمام تلاش شرکت متن استفاده حداکثری از توان تولید داخل بویژه پمپ سازان داخلی است و امکان تهیه و تولید کالاهای مورد نیاز و ضروری با تلاش، سیاستگذاری و هدفگذاری دقیق، در داخل کشور امکان‌پذیر است.

تورج دهقانی گفت: در شرایط کنونی همه‌‌ی ما در برابر آینده‌ی این کشور مسئولیم و با تلاش و یاری خداوند، قطعاً میتوانیم دست به دست هم برای هدایت راهبرد و رویکرد توسعه در صنعت نفت ایران میزان وابستگی به شرکتهای خارجی را کاهش دهیم و فشار تحریم‌ها را مهار کنیم.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت مهم‌ترین رکن در رسیدن به مقصدی  مشترک در توسعه میادین نفتی را، عملکردی پایدار با هدفگذاری منسجم دانست.

همچنین مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، به روز رسانی مداوم لیست مورد نیاز پروژه‌های شرکت متن به پمپ‌های درون چاهی و دیگر اقلام مورد نیاز را امری مهم و ضروری برشمرد و گفت: بمنظور مراقبت از ساخت داخل باید با همراهی یکدیگر، تلاش و ارزیابی هر چه دقیقتر و همچنین رعایت سیاستگذاری‌های مربوطه و استانداردهای لازم، نقاط قوت، ضعف و روند اجرای کار ارزیابی شود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۹ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۳:۲۳۱,۰۳۸ بازدید