سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ EN

حضور شرکت مهندسى و توسعه نفت در دهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات صنعت نفت و حفاری خورستان

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، دهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان صبح امروز با حضور احمد محمدی، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب، غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان و دیگر مدیران ارشد و فعالان صنایع نفت و گاز فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

بنابراین گزارش، شرکت مهندسى و توسعه نفت نیز در دهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات صنعت نفت و حفاری در قالب شرکت هاى تابعه شرکت ملى نفت ایران حضور فعال دارد و در بخش هاى مدیریت مهندسى نفت، تدارکات و خدمات کالا و روابط عمومى  پاسخگوى مراجعه کنندگان است.

حدود ۲۵۰ شرکت داخلی که ۹۰ درصد آنها از بخش خصوصی هستند و تعدادی از شرکت‌‎های دولتی از جمله شرکت ملی مناطق نفت‌‎خیز جنوب و شرکت ملی حفاری در دهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات صنعت نفت و حفاری مشارکت دارند.

در حاشیه دهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات صنعت نفت و حفاری برگزاری نشست‌های تخصصی، رونمایی از قطعات و تجهیزاتی که به تازگی تولید شده و در چرخه عملیات قرار گرفته‌اند، ایجاد زمینه لازم برای هم‌‎افزایی میان سازندگان و صنعتگران و شرکت‌های فعال در صنایع نفت، گاز، حفاری، پالایش و پتروشیمی درباره آشنایی با نیازهای آنها و همچنین ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌های سازنده از فرصت‌های مناسبی خواهد بود که در این نمایشگاه پیش‌‎بینی شده است.

فضای مفید این نمایشگاه ۵ هزار مترمربع شامل سالن‎های خلیج فارس، کارون، خرمشهر و امام رضا (ع) است و یک هزار متر مربع فضای باز نمایشگاه برای ایجاد غرفه‎های شرکت‎های نفتی، مجموعه‎های بزرگ صنعتی، شرکت‎های سازنده قطعات و تجهیزات و همچنین تامین‎کنندگان کالا اختصاص یافته است.

نمایشگاه تخصصی تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان اول تا چهارم آذرماه ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‎ بین‌المللی خوزستان برگزار می‌شود.

ساعت کار نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان از ساعت ۹ تا ۱۷ مى باشد.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۲۱:۱۳۱,۲۹۳ بازدید