سال مهار تورم و رشد توليد
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ EN
با حضور مديرعامل شركت متن برگزار شد؛

مراسم تودیع مدیر و معارفه سرپرست مدیریت منابع انسانی

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، مراسم تودیع فرهاد داراخانی و معارفه مجتبی خادمی به ترتیب مدیر اسبق و سرپرست جدید منابع انسانی شرکت متن، ظهر امروز (چهارشنبه،۲۳ خرداد) با حضور دکتر تورج دهقانی مدیرعامل، مجریان، مدیران و رؤسای ستادی در محل سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.

در این جلسه، دکتر تورج دهقانی با بیان اینکه نیروی انسانی ازجمله ارزشمندترین سرمایه یک سازمان خلاق و پویا می‌باشد، گفت: قطعاً بهبود کارآیی و همچنین بهره‌وری در شرکت‌های نفتی ازجمله شرکت مهندسی و توسعه نفت، ارتباط تنگاتنگی با ایجاد انگیزه، ارتقاء توانمندی و افزایش سطح مشارکت پذیری نیروهای متخصص در انجام وظایف کارکنان دارد.

وی افزود: شرکت متن بعنوان یک شرکت دانش محور دارای ارزش بسیار بالایی در این زمینه می‌باشد، که موفق بودن در این مسیر به فکر و خلاقیت نوین نیروی انسانی نیاز دارد و مستلزم ایجاد انگیزه در روحیه کارکنان می‌باشد.

دهقانی بیان داشت: در صورتی در این زمینه می‌توان از سرمایه انسانی با بهترین شرایط و بالاترین سطح بهره برد که سطح انگیزه کارکنان در حد مطلوب و قابل قبول باشد و ذهن آنها درگیر مسائل معیشتی نباشد و هدف شرکت متن در این راستا افزایش قدرت اجرایی به منظور انجام وظایف محوله به کارکنان و ایجاد روحیه‌ و انگیزه بالا می‌باشد.

همچنین، در این جلسه مدیرعامل شرکت متن ضمن آرزوی موفقیت برای مجتبی خادمی، از زحمات فرهاد داراخانی مدیر اسبق منابع انسانی در دوران تصدی ایشان تشکر و قدردانی کرد.

لازم به ذکر است، فرهاد داراخانی در حکمی جداگانه از سوی مدیرعامل شرکت متن بعنوان مشاور مدیرعامل منصوب شد.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۳ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۶:۳۷۲,۵۶۷ بازدید