سال مهار تورم و رشد توليد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ EN
تورج دهقانی:

شرکت متن از شفافیت، نظارت و پاسخگویی استقبال می‎کند

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت با اشاره به تنوع و تعدد طرح‎ها و پروژه‎های در دست اقدام این شرکت، تاکید کرد: رسیدن به اهداف به ویژه در شرایط خاص کنونی حاکم بر کشور، نیازمند تلاش مضاعف، هدف‌گذاری‎های دقیق‎تر، کنترل بهینه منابع و حرکت به سمت شفافیت بیشتر است.

به گزارش روابط عمومی شرکت متن به نقل از شانا، تورج دهقانی عصر روز شنبه (۱۹ خردادماه) در مراسم معارفه‎اش به عنوان مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) که با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران برگزار شد، بر ضرورت چابکی در فرآیند تصمیم‎گیری تاکید کرد و گفت: متاسفانه برخی اوقات، زمانی که برای اتخاذ یک تصمیم صرف می‌شود، با زمانی که انتظار داریم خروجی تصمیم به مرحله اجرا درآید، یکسان است و این روند باید اصلاح شود.

وی با بیان این‎که لازم است ضمن لحاظ کردن شفافیت، در پذیرش ریسک تصمیم‎گیری‎ها بهتر عمل کنیم، از برنامه خود برای بازبینی روندهای کاری و به ویژه روند پیشروی پروژه‎های در دست اجرا در مدت زمان کوتاهی خبر داد و گفت: پس از این بازبینی، برنامه جامعی را به شرکت ملی نفت ایران ارائه خواهیم داد و متناسب با این برنامه، پاسخگو خواهیم بود.

مدیرعامل جدید شرکت متن یادآور شد: شرکت متن از هرگونه نظارت، شفافیت و مقوله‎های متناظر با آن استقبال می‎کند و همه تلاش خود را به‎کار می‎بندد تا در قبال عملکردش پاسخگو باشد.

دهقانی برخورداری از سرمایه انسانی توانمند و متخصص را از ویژگی‎های شرکت مهندسی و توسعه نفت عنوان و ابراز امیدواری کرد که با اتکا به این سرمایه و همچنین هدف‌گذاری‎های دقیق، عملکرد شرکت متن همچون گذشته دستاوردهای خوبی برای صنعت نفت کشور به همراه داشته باشد.

تداوم روند افزایش ظرفیت تولید نفت غرب کارون

سیدنورالدین شهنازی‎زاده، مدیرعامل پیشین شرکت مهندسی و توسعه نفت نیز در این مراسم، به تشریح گزارش عملکرد این شرکت پرداخت و گفت: ظرفیت کنونی تولید نفت در غرب کارون بیش از ۳۰۰ هزار بشکه در روز است که این رقم تا پایان امسال به مرز ۴۰۰ هزار بشکه خواهد رسید و غالب این افزایش تولید از محل تولید نفت میدان آزادگان جنوبی تامین خواهد شد.

وی به روند مطلوب تولید نفت در میدان مشترک آذر اشاره کرد و ادامه داد: افزایش ۳۵ هزار بشکه‎ای تولید این میدان نیز تا پایان سال در برنامه است. ادامه روند تولید در میدان یاران جنوبی نیز تا زمان امضای قرارداد توسعه‎ای این میدان در دستور کار است و امیدواریم امسال تولید روزانه این میدان به ۲۵ هزار بشکه برسد.

شهنازی‎زاده به تلمبه‎خانه‌های غرب کارون و امیدیه که در مدار قرار گرفته‎اند نیز اشاره و ابراز امیدواری کرد که ظرفیت انتقال نفت در فاز دوم طرح «انتقال نفت خام غرب کارون و تاسیسات جانبی آن» به بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه افزایش یابد.

بر اساس این گزارش، تورج دهقانی با حکم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به عنوان مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت جایگزین سیدنورالدین شهنازی‎زاده شده و مجمع عمومی عادی شرکت متن نیز رضا دهقان را به عنوان رئیس هیئت مدیره این شرکت انتخاب کرده است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۰ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۴۷۱,۲۵۲ بازدید